Miley Cyrus: İki haftadır ayığım

Daha önce ilginç açıklamalarıyla gündeme gelen Miley Cyrus, pandemi döneminde alkolü bırakma girişiminin başarısız olduğunu ancak son iki haftadır yeniden ayık olduğunu söyledi.

26 Kasım 2020, Perşembe 16:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şarkıcı Miley Cyrus pandemi sırasında alkol bağımlığı için attığı 6 aylık ayık kalma adımını bozduğunu söyledi. Düzeninin bozulduğunu söyleyen Cyrus, son haftadır yine ayık olduğunu söyledi. 

Şarkıcı Miley Cyrus, alkol bağımlılığı sorununun pandemi döneminde yeniden ortaya çıktığını söyledi. Haziran ayında "6 aydır ayığım" diyen Cyrus, pandemi sürerken yeniden içki içmeye başladığını söyledi. 


Cyrus, "Son iki haftadır ayığım" dedi. Cyrus, alkolle tek başına bir sorunu olmadığını ancak sarhoşken yaptıklarının sonuçlarının bir problem oluşturduğunu belirtti.

Cyrus'ın geçtiğimiz yıl Liam Hemsworth ile olan 7 buçuk aylık evliliğinin de uyuşturucu nedeniyle bozulduğu iddiaları ortaya atılmıştı. Çiftin bu kadar kısa sürede ayrılık kararı almasının ardından "aldatma", "kontrol dışı eğlence" ve "uyuşturucu" iddiaları gündeme gelmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Eleştiri yağmuruna tutulan Yonca Evcimik: İyi ki yapmışım