Millie Bobby Brown'u arkadaşları ifşa etti!

Stranger Things dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran Millie Bobby Brown, Godzilla Vs. Kong filmiyle yeniden beyazperdede boy göstermeye hazırlanıyor. Güzel oyuncunun yeni projesi için hazırlıklara başlamışken, ilginç bir set alışkanlığı rol arkadaşları tarafından açıklandı. Arkadaşları, Brown'ın enerji toplamak için köpek gibi havladığını söyledi.

01 Nisan 2021, Perşembe 14:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Genç yaşında sinema ve dizilerin aranılan ismi haline gelen yıldız Millie Bobby Brown, setteki ilginç davranışlarıyla bir kez daha gündeme geldi.


2019 yapımı Godzilla II: Canavarlar Kralı'ndaki (Godzilla: King of Monsters) Madison Russell karakterine yeniden hayat vererek gişe rekorları kıran filmin devamı niteliğindeki Godzilla Vs Kong projesinde başrol oynayan Bobby'in setteki davranışlarını çalışma arkadaşları ifşa etti.

KÖPEK TAKLİDİ YAPIYOR

KÖPEK TAKLİDİ YAPIYOR

Metro gazetesine konuşan oyuncular Brian Tyree Henry ve Julian Dennison, Brown'ın çekimler arasında şarkı söylediğini ve bazen köpek taklidi yaptığını söyledi.


'HAVLAMAYI SEVİYOR'

'HAVLAMAYI SEVİYOR'

Henry, "Çekimler arasında kelimenin tam anlamıyla avazımız çıktığı kadar bağırarak şarkı söyledik. Çok eğlenceliydi. Havlamayı da seviyor" dedi.


Filmde Josh Valentine'i canlandıran Dennison ise güzel oyuncunun garip alışkanları hakkında, "Bu onun için anlık bir şey miydi, havlamaktan hoşlandığı bir dönem miydi, bilmiyorum. Ama çekim öncesi enerjiye ihtiyaç duyarsa havlıyordu" ifadelerini kullandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yağmur Sarıoğlu dağda düştü, bileği çatladı