Milyarderlerin şaşırtan yaşam tercihleri

Gelirleriyle dudak uçuklatan şarkıcı, oyuncu, sporcu veya Kraliyet ailesi üyelerinin nasıl bir hayat sürdüğünü biliyor musunuz? Ünlü isimlerin çoğu kazandıkları astronomik rakamlara karşı oldukça mütevazi bir hayat sürüyor. İşte Dailymail'in haberine göre ünlü milyarderlerin yaşam tercihleri...

02 Kasım 2017, Perşembe 10:54
A A
Bill Gates / 89.9 milyar dolar

Bill Gates / 89.9 milyar dolar

Dünyanın en zengin adamı olan Bill Gates, günde 9.3 milyon dolar kazanıyor. Microsoft’un kurucusu eşi Melinda ile birlikte kafa dinlemek için İzlanda'ya minik seyahatler gerçekleştirdiği biliniyor.  

JK Rowling / 650 milyon dolar

JK Rowling / 650 milyon dolar

Dünyanın en çok kazanan 3’üncü insan İngiliz yazar JK Rowling! Harry Potter serisi sayesinde inanılmaz bir üne ulaşan yaza günde 263 bin dolar kazanıyor. JK Rowling’in en sevdiği tatil ise ailesiyle birlikte gittiği Avustralya'daki yat turları.  

Westminster Dükü Hugh / 12 milyar dolar

Westminster Dükü Hugh / 12 milyar dolar

26 yaşındaki Birleşik Krallık Westminster Dükü Hugh, 12 milyar dolarlık servetine rağmen çok sade bir hayat sürüyor. Babasının vefatı sonrası Dük unvanı kazanan Hugh, günde 285 bin dolar kazanıyor. Üniversiteden sevgilisiyle mütevazi bir hayat süren Hugh, sade bir otomobil kullanıyor.  

Adele / 80.5 milyon dolar

Adele / 80.5 milyon dolar

Bol ödüllü başarılı sarkıcı Adele 80.5 milyon dolarlık servetiyle müzik dünyasının en çok kazanan 8’inci ismi. Günde 190 bin dolar kazanan 29 yaşındaki İngiliz şarkıcı, oğlu ve eşiyle birlikte İngiltere'deki çiftliklerinde sade bir yaşam sürüyor.  

David Beckham / 450 milyon dolar

David Beckham / 450 milyon dolar

Kariyerine futbolla başlayan David Beckham, yalnızca spor dünyasında değil, moda ve film dünyasından toplam 450 milyon dolar kazandı. Günlük geliri 179 bin dolar olan Beckham, 4 çocuğu ve eşi Victoria ile çiftliklerinde vakit geçiriyor.  

Kraliçe Elizabeth / 550 milyon dolar

Kraliçe Elizabeth / 550 milyon dolar

Birleşik Krallık tahtının sahibi Kraliçe Elizabeth, 550 milyon dolarlık bir servetin sahibi aynı zamanda. Günlük 155 bin dolar geliri olan 91 yaşındaki Kraliçe’nin ata binmek, otomobil kullanmak, pul koleksiyonu yapmak gibi hobileri var.  

Lewis Hamilton / 172 milyon dolar

Lewis Hamilton / 172 milyon dolar

4 kez Formula 1 şampiyonu olan Lewis Hamilton, 172 milyon dolarlık servetiyle dünyanın en çok kazanan 10’uncu sporcusu. Moda ve müzik etkinliklerinde boy gösteren İngiliz sürücü günde 126 bin dolar kazanıyor.  

Jennifer Lawrence / 30 milyon dolar

Jennifer Lawrence / 30 milyon dolar

Daha kariyerinin çok başında Oscar ödülüne layık görülen Jennifer Lawrence’nin günlük kazancı 50 bin dolar. 7 milyon dolarlık malikanesinde zaman geçiren güzel yıldızın Kentucky'de hasta ve fakir çocuklar için bir yardım vakfı var.  

Cara Delevingne / 18 milyon dolar

Cara Delevingne / 18 milyon dolar

Çok kısa sürede güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Cara Delevingne, modelliği bıraktıktan sonra oyunculuk, müzik ve edebiyat dünyasına yöneldi. Şimdi 18 milyon dolarlık bir serveti bulunan model, günde 22 bin dolar kazanıyor.  

Sıradaki haber yükleniyor...