Mina Başaran'ın cenazesini nişanlısı Murat Gezer aldı (Murat Gezer kimdir?)

İstanbul'a gelmek üzere Birleşik Arap Emirlikleri'nden havalanan Başaran Holding'e ait özel jet geçen Pazar akşamı İran'da düşmüş, kazada 11 kişi hayatını kaybetmişti. Jet faciasında ölen işadamı Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran'ın cenazesini almak için nişanlısı Murat Gezer, Atatürk Havalimanı'na gitti

14 Mart 2018, Çarşamba 15:36 Son Güncelleme:
A A
Mina Başaran'ın cenazesini nişanlısı Murat Gezer aldı (Murat Gezer kimdir?)
İran Adli Tıp Kurumu'nun resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Yapılan gerekli tahlillerin ardından kuruma teslim edilen 11 cenazeden birinin aslında diğer kişilere ait parçalar olduğu tespit edildi ve bir kişi hâlâ kayıptır" iddiasına yer verilmişti.

Açıklamada kazazedelerin Türkiye'deki birinci dereceden aile fertlerinden de numuneler alınarak İran'a gönderildiği bildirilmiş, kimliği tespit edilen 10 yolcunun ismini şu şekilde duyurulmuştu:

HAYATINI KAYBEDENLERİN İSMİ:

Mina Başaran, Sinem Akay, Jasmin Baruh Siloni, Burcu Gündoğan Urfalı, Liana Hananel, Ayşe And, Asligül İzmirli, Zeynep Coşkun, Melike Kuvvet, Eda Uslu...

10 CENAZE İSTANBUL'DA

Bu açıklamanın ardından feci kazada yaşamını yitiren 11 kişiden 10'unun cenazeleri Türkiye'ye getirildi. Kaza sonrası olay yerine giden aileler de sabah İran'dan gelen Türk Hava Yolları uçağıyla İstanbul'a döndü.

İran'dan saat 07.00'de kalkan askeri nakliye uçağı Diyarbakır'a indi, burada yakıt ikmali yaptı ve tekrar havalandı. Cenazeleri taşıyan uçak öğle saatlerinde de Atatürk Havalimanı'na indi.  Cenazeler apronda yakınlarına teslim edildi.


Son Dakika...İran'da düşen jette ölen Mina Başaran ve arkadaşlarının cenazesi İstanbul'da


Cenazeler daha sonra  Yenibosna'daki Adli Adli Tıp Kurumu'na getirildi.  Bazı aileler özel araçlarıyla Adli Tıp Kurumu'na girerken, bazıları da yürüyerek içeri girdi.

PİLOT GEBEŞ'İN CENAZESİ İRAN'DA KALDI

Bu arada pilot Beril Gebeş'in cenazesi ile ilgili işlemlerin sürdüğü öğrenildi.


Mina Başaran ve 7 arkadaşının öldüğü kazada flaş gelişme! Cenazeler dağdan böyle indirildi


CENAZEYİ NİŞANLISI ALDI

Mina Başaran'ın cenazesini almaya gelen nişanlısı Murat Gezer, Atatürk Havalimanı'nda böyle görüntülendi. Murat Gezer'in bir hayli üzgün olduğu gözlendi.
Mina Başaran ve arkadaşlarının cenaze töreni için detaylar belli oldu
MURAT GEZER KİMDİR?

Metprint Baskı Sistemleri'nin sahibi olan Murat Gezer geçen Ekim ayında Soho House'da düzenlenen bir törenle Mina Başaran ile nişanladı.

14 Nisan 2018 tarihinde Mina Başaran'la dünya evine girecek olan Murat Gezer müstakbel eşini jet faciasında  kaybetti.


Murat Gezer ilaçlarla ayakta duruyorİran'da düşen uçakta Mina Başaran hayatını kaybetti 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER AFAD: Hastanelere başvuran 1607 vatandaşımızdan 1515’i taburcu edildi