Mine Ayman'dan 5-11 Haziran haftası burç yorumları

Merhaba, bugün 13:46 itibariyle Ay Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak, kendimizi aklımıza koyduğumuzu yapabilecek güçte hissedeceğiz

05 Haziran 2017, Pazartesi 20:26
A A
Mine Ayman'dan 5-11 Haziran haftası burç yorumları
Hırslı, kararlı ve inatçı bir ruh hali içinde olabilir, isteklerimizin gerçekleşmesi için çevremizdeki insanlara baskı yapabiliriz. Tartışmalara ve kıskançlıklara dikkat etmemiz faydalı olur. Bu etki salı ve çarşamba günleri de etkili olacak ve hedefimize kilitlenebileceğiz. Ay Akrep burcundayken yeşil ve mavi renkleri fazla enerjimizi dengeleyebilir.

Salı saat 10:27 itibariyle Venüs Boğa burcunda ilerlemeye başlayacak, 5 Temmuz'a kadar sürecek olan bu dönemde burcu ya da yükseleni Boğa, Başak, Oğlak ve Akrep olanlar çok şanslı olabilir ve çekicilikleri artabilir. 7 Haziran Çarşamba itibariyle iletişim gezegeni Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak ve iletişim dünyamız canlanacak. 21 Haziran'a kadar sürecek olan bu dönemde çok fazla konuşma ve yazışma yapabilir, yeni anlaşmalara imza atabiliriz.

Perşembe, cuma ve cumartesi Ay Yay burcunda ilerleyecek ve yeni şeyler öğrenmek için istekli ve meraklı olacağız. Seyahate çıkabilir ya da bununla ilgili planlar yapabiliriz. Yeni yerleri keşfedebilir ve yeni insanlarla tanışabiliriz. Ay Yay burcundayken mavi ve lacivert renkleri fazla enerjimizi dengeleyebilir.

9 Haziran Cuma itibariyle büyük şans gezegeni Jüpiter Terazi burcunda düzgün hareketine başlıyor, bu dönemde hepimizin hayatında bir alanda hızlanma ve bolluk başlayabilir, kaçırdığımız eski fırsatlar geri gelebilir.

10 Ekim'e kadar sürecek olan bu dönemde özellikle burcu ya da yükseleni Terazi, Kova, İkizler ve Koç olanlar çok şanslı olabilirler. 

ŞANSLI BURÇLAR

BOĞA, BAŞAK, OĞLAK, AKREP, YENGEÇ, BALIK

BURÇ ŞARKILARI

KOÇ: AYNUR AYDIN – DAMLA DAMLA


BOĞA: ÇELİK – YERLERDEYİM

 
İKİZLER: ERKAN GÜLERYÜZ – ŞİRA YILDIZI


YENGEÇ: GÜLŞEN – HER GECE


ASLAN: EMRE KAYA – AŞK DİYE SOLUDUM


BAŞAK: HANDE YENER – BAKICAZ ARTIK

 
TERAZİ: NAZAN ÖNCEL – MADALYON

 
AKREP: SİNAN AKÇIL FT. SERDAR ORTAÇ – YÜZYILIN AŞKI

 
YAY: OKAY BARIŞ – BETER OL

 
OĞLAK: TUFAN – SEVDA HİKAYESİ

 
KOVA: SELAMİ BİLGİÇ FT. SONER ARICA – DÖNSEN BİLE

 
BALIK: YAŞAR – NARA
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.