Mine Ayman'dan 17-24 Eylül haftası burç yorumları

Mine Ayman'dan 17-24 Eylül haftası burç yorumları

Merhaba, haftaya Ay’ın Yay burcundaki boşluk etkisi ile kararsız ya da belirsizlik içinde başlıyoruz

16 Eylül 2018, Pazar 19:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Saat 14:08 itibariyle Ay Oğlak burcunda ilerlemeye başlayacak ve ne istedeğimizi bilip kararlı bir şekilde hareket etmeye başlayacağız.

Hırslı ve inatçı olabilir ve aklımıza koyduğumuzu hayata geçirebiliriz.

Salı ve Çarşamba günü de Ay Oğlak etkisi devam edecek; düşüncelerimiz ciddileşebilir, önemli konulara yoğunlaşarak ailemizi ve geleceğimizi daha fazla düşünüp plan yapabiliriz. Yatırım yapmak isteyebilir ve maddi fırsatlar yakalayabiliriz. Ay Oğlak burcundayken gece mavisi ve siyah renkleri enerjimizi dengeleyebilir.

Perşembe, Cuma ve cumartesi günleri Ay Kova burcunda ilerleyecek; aklımızdaki orijinal fikirleri hayata geçirmek için yeni girişimlerde bulunabiliriz. Hareket halinde olabilir ve sevdiklerimizle keyifli zamanlar geçirebiliriz. Teknolojiyle ilgili konulara yoğunlaşabiliriz ve teknolojik ürünler satın alabiliriz. Ay Kova burcundayken mor rengi fazla enerjimizi dengeleyebilir. 

22 Eylül Cumartesi saat 06:39 itibariyle iletişim gezegeni Merkür artık Terazi burcunda ilerleyecek, 10 Ekim’e kadar sürecek olan bu dönemde ilişkilerimizi güçlendirebilir ve hayatımıza güzellikler katabiliriz. Bu Pazar Ay Balık burcunda ilerleyecek; her konuda hassas olabilir ve duygusal davranabiliriz. Sezgilerimiz güçlü olabilir ve mistik konular ilgimizi çekebilir.

Geçmişi düşünebilir ve anılarda yolculuk yaparak özlem duyduğumuz günleri hatırlayabiliriz. Romantik, yardımsever ve sezgisel olabiliriz. Rüyalarımızda önemli mesajlar alabilir ve içimize doğan şeyler gerçekleşebilir.

Din, felsefe ve astroloji gibi derin konulara yoğunlaşabiliriz. Ay Balık burcundayken mor ve kırmızı renkleri enerjimizi arttırabilir.

23 Eylül Pazar itibariyle Güneş Terazi burcunda ilerlemeye başlayacak ve burcu ya da yükseleni Terazi olanlar bu dönemde daha dikkat çekici olacaklar. Önümüzdeki bir ay boyunca kendimizle daha fazla ilgilenebilir ve kendimizi ya da hayatımızı güzelleştirmek için yeni girişimlerde bulunabiliriz.

ŞANSLI BURÇLAR

TERAZİ, KOVA, İKİZLER, KOÇ, YAY, ASLAN

BURÇ ŞARKILARI

KOÇ: HAKAN YAZICIOĞLU – HIZ LAZIM

BOĞA: HANDE YENER – BENİ SEV

İKİZLER: KAHRAMAN DENİZ – DOĞAL AFETİM

YENGEÇ: GÜLŞAH TANRIÖVER – VURUR AŞKI

ASLAN: EMRAH KARADUMAN FT. DERYA ULUĞ – SÜRGÜN AŞKIMIZ

BAŞAK: FERHAT GÖÇER – REVA

TERAZİ: EMRAH KARADUMAN FT. ALEYNA TİLKİ – DİPSİZ KUYU

AKREP: HADİSE – FARKIMIZ VAR

YAY: EGEMEN YILDIRIM – YALANINA DOLANINA

OĞLAK: AYŞEN – BUNLAR VAR YA

KOVA: ECE SEÇKİN – DİBİNE DİBİNE

BALIK: DOĞUKAN MANÇO FT. EMRE ALTUĞ – SÖYLE ZALİM SULTAN

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 18 Ekim haftası burçlar