Mine Ayman'dan 3 – 7 Eylül haftası burç yorumları

Merhaba, haftaya Ay’ın İkizler burcundaki etkisi ile iletişim hayatımıza yoğunlaşarak başlayabilir, çok fazla konuşma ve yazışma yapabiliriz. Beklediğimiz haberler gelebilir ve yeni anlaşmalar yapabiliriz

03 Eylül 2018, Pazartesi 18:49 Son Güncelleme:
A A
Mine Ayman'dan 3 – 7 Eylül haftası burç yorumları

Sosyal ortamlarda daha fazla vakit geçirip yeni insanlarla tanışabiliriz. Yeni bir spor ya da hobiye başlayabiliriz. Bu etkiler Salı günü de devam edecek ama Ay boşlukta olacağı için kafamız karışık olabilir ve karar vermekte zorlanabiliriz.

Ay İkizler burcundayken turuncu rengi pozitif enerjimizi arttırabilir. Çarşamba ve Perşembe günleri Ay Yengeç burcunda ilerleyecek; evimiz ve ailemizle ilgili durumlar gündemimizde olabilir.

Duygusal olabilir ve sevdiklerimizle daha fazla vakit geçirmek isteyebiliriz. Sevdiklerimizin sorunlarını çözmekle uğraşabiliriz.

Ay Yengeç burcundayken turuncu, sarı, beyaz ve gümüş renkleri enerjimizi arttırabilir. 6 Eylül Perşembe itibariyle iletişim gezegeni Merkür yönetici burçlarından olan Başak burcunda ilerlemeye başlayacak ve düşüncelerimiz hız kazanacak.

Daha detaylı düşünüp hayatımızla ilgili mantıklı kararlar alabiliriz. Hayatımızın bir alanında temizlik ve düzenleme yapabiliriz. Aynı gün Satürn retrosu Oğlak burcunda bitecek ve Satürn düzgün ilerlerken bize yeni bir sınav getirecek.

Bu hafta Cuma ve Cumartesi Ay Aslan burcunda ilerleyecek; enerjimiz artabilir ve sosyal ortamlarda arkadaşlarımızla keyifli zaman geçirebiliriz. Yüce gönüllü olup etrafımızdaki insanlara jestler yapabiliriz. Kendimizi cesur bir şekilde ortaya koyabilir, istediğimiz bir alanda dikkat çekebilir ve öne çıkabiliriz. Kendimizle daha fazla ilgilenebilir ve keyfimize bakıp dinlenmek isteyebiliriz.

Ay Aslan'dayken altın sarısı enerjimizi ve çekiciliğimizi arttırabilir. 9 Eylül Pazar 21:02’de Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek; önümüzdeki iki hafta içinde hayatımızın bir alanında bir düzenleme yapıp yeni bir başlangıç yaşayabiliriz. Titiz ve detaycı olabilir, yarım kalan işlerimizi tamamlayabiliriz. İş odaklı olabilir ve çok fazla çalışabiliriz. İş toplantıları için uygun günlerde olacağız, yeni anlaşmalar yapabiliriz.

Sağlık kontrollerimizi yaptırmak için de uygun günlerdeyiz, detaylı araştırma yaptırabiliriz. Ay Başak burcundayken sarı ve yeşil renkleri enerjimizi arttırabilir. Pazar günü aynı zamanda 12:26 itibariyle aşk gezegeni Venüs Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak, 5 Ekim’e kadar düzgün ilerleyecek olan Venüs burcu ya da yükseleni Akrep, Yengeç ve Balık olanlara bu dönemde güzel bir aşk ve bir konuda şans getirebilir.

5 Ekim’den sonra Venüs retrosu Akrep burcunda başlayacağı için, bu tarihe kadar bütün önemli aşk ve maddiyatla ilgili kararlarınızı almanızı ve gerçekleştirmenizi tavsiye ederim. 5 Ekim’de başlayacak olan retrosu 16 Kasım’a kadar devam edecek ve bu dönemde özel hayatımıza daha fazla dikkat etmemiz gerekecek. 

ŞANSLI BURÇLAR

AKREP, YENGEÇ, BALIK, BAŞAK, BOĞA, OĞLAK

BURÇ ŞARKILARI

BURÇ ŞARKILARI

KOÇ: AYŞEN – BUNLAR VAR YA

BOĞA: EGEMEN YILDIRIM – YALANINA DOLANINA

İKİZLER: FERHAT GÖÇER – REVA

YENGEÇ: MEHMET ERDEM – HARA

ASLAN: GÜLŞAH TANRIÖVER – VURUR AŞKI

BAŞAK: TARKAN – YALNIZLAR TRENİ

TERAZİ: GÜLDEN MUTLU – ÇİÇEK GİBİ

AKREP: ECE SEÇKİN – DİBİNE DİBİNE

YAY: HANDE YENER – LOVE ALWAYS WINS

OĞLAK: ALEYNA TİLKİ FT. EMRAH KARADUMAN – YALNIZ ÇİÇEK

KOVA: HANDE ÜNSAL – OYNA OYNA

BALIK: ÖZGÜN – HAYALET


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.