'Miss Turkey' gecesinde Bonomo sürprizi

'Miss Turkey' gecesinde Bonomo sürprizi

Star TV tarafından düzenlenen 'Miss Turkey 2012 Güzellik Yarışması'nda sahne alacak isimler açıklandı. Gecede Can Bonomo ve Atiye performans sergileyecek

28 Mayıs 2012, Pazartesi 11:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Star TV tarafından düzenlenen 'Miss Turkey 2012 Güzellik Yarışması’nda jürinin ardından sahneye çıkacak isimler de açıklandı.

Azerbaycan’da önceki gece yapılan Eurovizyon Şarkı Yarışması’da ülkemizi temsil eden  ve 112 puanla 7. olan Can Bonomo, ayagının tozuyla Perşembe akşamı Miss Turkey 202 finalinde sahneye çıkacak.

Yarışmanın bir başka sürprizi ise Atiye. Genç şarkıcı, dansları ve şarkılarıyla Star TV’den canlı yayınlanacak geceye hareket getirecek.

JÜRİ DE ÇOK KONUŞULACAK

Eser Yenenler ve Asuman Krause’nin birlikte sunacağı büyük finalde Türkiye Güzeli’ni seçecek isimler arasında, son dönemde genç kızların en gözde genç oyuncusu Çağatay Ulusoy ve ekranların valide sultanı, Türkiye güzellerinden Nebahat Çehre bulunuyor.

Yarışma jürisindeki diğer isimler ise ‘İffet’ dizinde Cemil karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol, model Tülin Şahin, bir başka tescilli Miss Turkey güzeli Demet Şener Kutluay, gazeteci Güneri Civaoğlu, Vogue Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Seda Domaniç, ünü ülke sınırlarını aşmış moda tasarımcısı Zeynep Tosun, International Hospital Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Dr. Nuri Soysal, İpek Mobilya’dan Nezahat Tosun ve Miss Turkey Organizasyonu Başkanı Can Sandıkçıoğlu.

Jüri, Pazartesi akşamı Kral Pop’un ünlü ismlerin de katılımıyla düzenleyeceği gecede ilk kez finalist 20 güzelle tanışacak ve ilk kanaatler oluşacak.

Jüri, kararını ise 31 Mayıs Perşembe akşamı Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’ndaki büyük finalde verecek.  Sahne şovları, güzelleri, jürisi, ünlü konukları ile tam bir görsel şölene dönecek geceyi Star TV, Perşembe akşamı 20:00’den itibaren canlı yayınlayacak.

'MISS TURKEY 2012' FINALINDE YARIŞACAK GÜZELLER:

Açalya Samyeli Danoğlu, Gizem Kayalı, Çağıl Özge Özkul, Merve Sarı, Ilknur Melis Durasi, Çağla Zoralıoğlu, Elif Merve Çolak, Begüm Zabun, Tuğçe Kurşunoğlu, Berna Özkeskin, Buket Açıkgöz, Semiha Bezek, Meltem Tüzüner, Gözde Coşkun, Gamze Balım, Merve Akman, Ceren Yılmaz, Çağla Dikici, Buse Varol, Öykü Bulut.

İLK DÖRT TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK

Yarışmada birinci gelecek güzel ülkemizi Miss World (Dünya Güzellik), ikinci güzel Miss Universe (Kainat Güzellik Yarışması), üçüncü güzel ise Miss Earth’de temsil edecek. Yarışmada dördüncü seçilen güzel Miss International ilan edilecek.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bülent Şakrak: Bir güzeli bir çirkine vermişler