Modanın yaşı yoktur! Yeni stil ikonumuz Grece Ghanem

Mikrobiyog iken kişisel antrenöre dönüşen 56 yaşındaki Grece Ghanem, güzelliği ve stiliyle interneti kasıp kavuruyor. Modanın yaşının olmadığının en iyi kanıtı olan Grace'in tarzından öğreneceğimiz çok şey var. /ÖZEL

20 Ağustos 2021, Cuma 14:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

“Görünür kalın! Kadınlar belirli bir yaşı geçtikten sonra artık bakılmıyorlar.”

Bu sözler 56 yaşındaki Montrealli kişisel antrenör Grece Ghanem'a ait. Modanın bir yaşının olmadığını kanıtlayan Grace, Instagram paylaşımlarıyla adeta mest ediyor.

Vogue dergisine açıklama yapan Grace yaşı ve tarzı hakkında şunları söylüyor: Yaşı hesaba katmıyorum. Hala eğlenceli şeyler giyiyorum. Kaybolmak zorunda değilim. 

Grace, cesur stili sayesinde Instagram'daki 642 bin takipçisine ilham kaynağı oluyor. Öyle ki artık ünlü markalar bile yaş ayrımcılığını bir kenara bırakarak Grace ile işbirliği yapmak istiyor. 

Grace, bir giydiğini bir daha giymeyen influencer'lar gibi değil. Sık sık bazı parçaları tekrar kullanıyor. Hatta 80'li yıllarda Beyrut'ta öğrenciyken giydiği parçaları bile saklıyor ve tekrar giyiyor. Beyaz çerçeveli retro gözlükleri de en sık kullandığı parçalar arasında.

Grace'in alışveriş alışkanlıkları da farklı. “Gardırobumda yaşıyorum. Her zaman ilk önce sahip olduklarıma bakarım. Sadece trend olduğu için satın almıyorum.” diyor.

Bir zamanlar mikrobiyolog olan Grace, şimdi kişisel antrenörlük yapıyor ve kızıyla birlikte yaşıyor.

Kızıyla eğlence amaçlı moda paylaşımları yapmasıyla Instagram'a atılan Grace, ilgi gördükçe bu paylaşımları devam ettirdi. Şimdi Instagram sayfasında genç kızlara stil ilhamı veriyor.

Son olarak Grace, “Benim yaşımdaki kadınların podyumlarda ve dergilerde temsil edilmemeleri beni hayal kırıklığına uğrattı. Ama sonuçta önemli olan sensin, kıyafetler değil. Kendini kabul ettiğinde herkes seni görecek.” diyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER En popüler gelinlik aramalarında Meghan Markle ve Kate Middleton zirvede