Mohammed Alsaloussi ile barışan Şeyma Subaşı'dan kafa karıştıran poz

Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile sıkıntılı günleri geride bırakan Şeyma Subaşı, normale döndü. Mohammed Alsaloussi ile aşka geldi. Verdikleri poz ise kafaları karıştırdı. Yeniden hamilelik iddiaları gündeme geldi.

21 Ağustos 2021, Cumartesi 15:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Olaylı ayrılıktan sonra Mohammed Alsaloussi ile aralarındaki buzları eriten Şeyma Subaşı, üç aydır süren Ibiza tatilinin ardından soluğu Türkiye'de almıştı. İkili, şimdilerde Bodrum'da deniz ve güneşin tadını çıkarıyor.

Ayrılık döneminde Instagram hesabı açan ve yaklaşık 150 bin takipçiye ulaşan Mısırlı iş insanı, ilk paylaşımında 31 yaşındaki sosyal medya fenomeni sevgilisine aşkını dile getirdi.

Alsaloussi, "Seni bulduğum için şanslıyım aşkım. Seninle dünyayı yeni bir şekilde deneyimlemeliyim. Bugün, yarın ve sonsuza dek birlikte sevgi dolu bir hayata. Seni seviyorum" şeklinde romantik bir paylaşıma imza attı.

Keyfinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen Mohammed Alsaloussi, sevgilisi ile birlikte verdiği pozları yayınladı ve kısa sürede 10 binden fazla beğeni aldı. Mısırlı iş insanının, Şeyma Subaşı'nın karnına elini koyduğu kare dikkat çekti. Söz konusu fotoğraf, 'hamilelik' söylentilerini yeniden gündeme getirdi.

Alsaloussi'nin takipçileri; "Yine mi hamile?" "Elini göbeğine koymuş, hamile mi acaba?", "Şeyma hamile misin?" şeklinde yorumalar yazdı. İkili, konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alişan'dan yürekleri dağlayan paylaşım!