MSI CEO'su yedinci kattan düşerek hayatını kaybetti

MSI CEO'su yedinci kattan düşerek hayatını kaybetti

MSI CEO'su, şirketin genel merkezinde bir binadan düşerek hayatını kaybetti. Tayvan medyasına göre CEO, olayda 7. kattan düştü ve şirketin otoparkında cansız halde bulundu.

08 Temmuz 2020, Çarşamba 14:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

MSI’da CEO’luk pozisyonuna ve başkanlığa getirilen Sheng-Chang Chiang, şirketin genel merkezinde yaşanan bir olayda 7. kattan düşerek 56 yaşında hayatını kaybetti. 20 yılı aşkın süredir MSI’ın bir parçası olan ve son bir yıldır da şirkete liderlik eden Chiang’ın ölümü, MSI tarafından da doğrulandı.

MSI, Sheng-Chang Chiang için, “20 yılı aşkın süredir şirketin bir parçasıydı, şirkete olağanüstü katkılarda bulundu ve meslektaşları tarafından takdir edildi. Mr. Chiang, MSI ailesi için saygın bir liderdi ve markanın elde ettiği başarılarda en büyük yardımcılardan biri oldu. Hepimiz aldığımız kötü haber için derin bir üzüntü duyuyoruz ve Bay Chiang için yas tutuyoruz. O, tüm ekip tarafından derinden özlenecek.” şeklinde açıklama yapıldı.

MSI olayın nasıl gerçekleştiğine dair herhangi bir açıklama yapmadı. Polis söz konusu olay ile ilgili bir soruşturma başlattı.;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Evrende yalnız değiliz