Müdürünün karısını 'aşktan' öldürdü

Adana'da bir pavyonda şoför olarak çalışan Mustafa İzgümengep kendisini işten çıkaran müdürünün evini tüfekle bastı

26 Nisan 2010, Pazartesi 05:00
A A
Müdürünün karısını 'aşktan' öldürdü

SARKINTILIK YAPMIŞ

Adana’da bir pavyonda müdürlük yapan Necmi Gökmen (56), akrabası olan ve yanında şoför olarak çalışan Mustafa İzgümengep’ten (28), eşi Nilüfer Sevil Gökmen’e (41) otomobil kullanmayı öğretmesini istedi.

İddiaya göre Mustafa İzgümengep, Nilüfer Sevil Gökmen’e ders verirken sarkıntılık yaptı. Kadın da durumu eşine anlattı. Necmi Gökmen, Mustafa İzgümengep’i işten çıkardı. Buna öfkelenen Mustafa İzgümengep, önceki gün eski müdürünün evine gitti.

CİNAYETİ PLANLADI

Mustafa İzgümengep evin bahçesindeki Nilüfer Sevil Gökmen’e av tüfeğiyle ateş açtı. Saçmaların kasığına isabet etmesi sonucu ağır yaralanan Nilüfer Sevil Gökmen kurtarılamadı. Silah sesine koşan Necmi Gökmen’i de kaşından yaralayan Mustafa İzgümengep kaçtı.

Geceyarısı yakalanıp gözaltına alınan Mustafa İzgümengep “Nilüfer’i çok seviyordum. Kocası, bunu öğrenince beni kovdu. Aşkımıza engel oldu. Ben de Necmi’yi öldürmek için silah aldım. Nilüfer’i istemeyerek vurdum” dedi.

Süleyman CÜZDAN

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.