Müge Anlı'nın programında şoke eden olay! Anlattıkları ile tepki çeken abla intihar etmeye kalkıştı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan günlerce kardeşinin cansız bedenini kokmaması için çiçek sular gibi suladıklarını kahkaha atarak anlatan Fatma Karadağ son yaptığı ile pes dedirtti. İfadeleri ile herkesin tepkisini çeken Fatma Karadağ, yayında fenalaştı. Önce hastaneye daha sonra ise kaldığı yere götürülen Karadağ, otomobilden atlamak istedi. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...

22 Ekim 2021, Cuma 16:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Türkiye, Müge Anlı'da masaya yatırılan Mehmet Karahan olayına kilitlendi. Fatma Karadağ, sevgilisinin kardeşini gözü önünde döverek öldürdüğünü, cesedini tuvalete oturttuğunu ve kokmaması için her gün banyoda suladığını iddia etmişti. Bugünkü canlı yayında Fatma Karadağ'ın yaptıkları ise pes dedirtti.

Müge Anlı, Manisa'dan 2017 yılında şüpheli bir şekilde kaybolan 38 yaşındaki Mehmet Karahan dosyasıyla ilgili yeni gelişmelere imza attı.

Kardeşi Mehmet Karahan'ın o dönem kocasından kaçıp birlikte yaşamaya başladığı Cemal Durmaz tarafından dövülerek öldürüldüğünü iddia eden Fatma Karadağ, sevgilisinin cesedi tuvalete oturtup her gün banyoda kokmaması için yıkadığını söylemişti.

Müge Anlı, 6-26 Şubat 2017 tarihleri arasında kardeşinin dövülüp öldürüldüğünü kendisinin ise evde tutsak olduğunu söyleyen Fatma Karadağ'ın hastane kayıtlarını ortaya çıkardı.


Sağlık sorunları için iki farklı muayene kaydı ortaya çıkan Karadağ'ın gerçekleri söylemediğini ifade eden Müge Anlı, bunların dışında akılalmaz olayların bilgisine ulaştı.

Fatma Karadağ'ın sevgilisi Cemal Durmaz ile işbirliği içinde olduğunu kaydeden Müge Anlı, ilaç içirip çıplak fotoğrafını çektiği kadınlardan şantajla para aldıkları, birçok kişiye bu sebepten kredi çektirdikleri bilgisini paylaştı.

Yayın sırasında rahatsızlanan Fatmak Karadağ hastaneye kaldırıldı.

Herhangi bir sağlık sorunu olmayan kadın, daha sonra kaldığı yere götürülmek istendi.


Otomobilde gözyaşlarına boğulan Fatmak Karadağ, bir ara otomobilin kapısını açıp araçtan atlamak istedi. Yüreklerin ağza geldiği olaya Karadağ, ikna edildi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika hava durumu: Peş peşe uyarılar geldi! Kar yağışı bekleniyor