Muhteşem İkili 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Barca Demiray'ı öldürecek mi?

Muhteşem İkili 5. bölüm fragmanı yayınlandı! Dizinin yeni bölümü müthiş bir heyecana sahne olacak. Demiray yolun sonuna gelirken Barca'nın onu öldürüp öldürmeyeceği merak ediliyor.

23 Kasım 2018, Cuma 13:19
A A
Muhteşem İkili 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Barca Demiray'ı öldürecek mi?

Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi haline gelen Muhteşem İkili'nin son bölümünün ardından 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Barca ve MKC, Demiray'ı kıskıvrak yakalıyor. Demiray tam tetiği çekecekken MKC hızlı davranıyor ve onu omzundan vuruyor. Etkisiz hale gelen Demiray'ın kafasına Barca silah dayıyor. Şimdi herkes Barca'nın Demiray'ı öldürüp öldürmeyeceğini sorguluyor.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Barca ve MKC, Demiray'a ulaşabilmek için Semih'i konuşturmaya çalışıyor!

Muhteşem İkilinin aklanmak için Semih’i yakalayıp konuşturmaktan başka çaresi kalmamıştır. Semih’in konuşmasından korkan Demiray deşifre olmak pahasına Barca ve MKC’nin karşısına çıkmak zorunda kalır. Demiray hedefleri için Barca ve MKC’nin ailelerinin de işin içine katmaktan geri durmayacaktır.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.