Müjde Ar'ın kurbanı CHE'ye gidiyor

Sanatçı Müjde Ar, Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) sosyal sorumluk projesi çerçevesinde oluşturduğu Cumhuriyet Halk Evleri'ne destek veriyor.

20 Kasım 2009, Cuma 14:34
A A

Müjde Ar, bölgedeki kadın ve çocukların yaşam şartlarını iyileştirmeyi amaçlayan Kağıthane Cumhuriyet Halk Evi'ne (CHE) yaptığı ziyarette herkesin desteğini isterken, “Ben kurban bağışlarımı da Cumhuriyet Halk Evleri'ne yapacağım” dedi.

Müjde Ar, Telekulak olaylarıyla ilgili olarak da, dinleme olaylarının ayyuka çıktığını belirterek, “Artık bu konularda dalga geçiyorum. Bunun artık gizli kapaklı bir şeyi kalmadı. Normal olarak demokrasinin olduğu bir yerde abuk subuk şeyler olabiliyor. 350 bin kişi dinlenmiş bunlardan 12 bin kişiye ‘kusura bakmayın biz sizi dinledik ama bir şey bulamadık’ deniyor.

Eşim siyasetçi olduğu için dinliyordur. Ben zaten programda ağzıma geleni söylüyorum. Beni insanlar sevdikleri için dinliyorlardır. Her yerde ‘dinleniyorum’ paniği var. Ben artık umursamıyorum. Telefonumu açık bırakıyorum ne istiyorlarsa dinlesinler” diye konuştu.

Uğur CAN/DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.