Muppet Show’da Kermit kovuldu!

The Muppets'ın kurbağa karakteri Kermit'i seslendiren Steve Whitmire işinden kovuldu
 

15 Temmuz 2017, Cumartesi 11:57
A A
Muppet Show hayranları duyurulur: Kermit’in sesi hiçbir zaman aynı olmayacak.

The Guardian'da yer alan habere göre 1990 yılında Jim Henson'ın ölümünden günümüze kadar Kermit'i seslendiren Steve Whitmire, gelecek ekim ayında Kermit'in kadrosu değişeceği için işinden oldu.

"KERMİT'İ TERK ETMEYİ ASLA DÜŞÜNMEDİM"

Steve Whitmire kendi internet bloğundan bir yazı yayınladı. Yazıda "Benim için The Muppets bir meslek, bir kariyer, hatta bir tutku değil; kaçınılmaz, inkâr edilemez, direnişçi bir çağrıydı. 19 yaşından beri içinde bulunduğum bir işti. Oynadığım oyunun en başında olduğumu hissediyorum. Ve The Muppets'ı seven herkese, Kermit'i asla terk etmeyi düşünmediğimi bilmenizi istiyorum” dedi.

The Muppets Studio, Time dergisine verdiği bir demeçte konuyla ilgili olarak ” Kurbağa Kermit'e ve pazarlamasına verdiği katkılarından dolayı Steve'e teşekkür ediyoruz. Gelecekteki işleri için ise iyi dileklerimizi sunuyoruz” şeklinde konuştu

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.