Murat Başoğlu ilk kez konuştu: Ölmemi istediler

Uçankuş'tan Anılcan Tanrıyar'a konuşan Murat Başoğlu, 'bana kumpas kurdular' dedi

01 Kasım 2017, Çarşamba 13:10
A A

Özyeğeni Burcu Başoğlu ile bu yaz Bodrum'da samimi şekilde fotoğrafları ortaya çıkan Murat Başoğlu aylar sonra ortaya çıktı. 

Yeğeni ile ilişki yaşadığı iddia edilen Murat Başoğlu kendisine 'kumpas kurulduğunu' iddia etti.

Çıkan fotoğrafların yeğeni Burcu Başaoğlu'na ait olmadığını söyleyen Murat Başoğlu röportaj sırasında zaman zaman gözyaşlarına boğuldu.

Murat Başoğlu, ‘Bu planlı bir saldırı. olanlardan çok pişmanım, biri bize kötülük yapıyor ve bunu başarmak için de bir kumpas kurmuşlar.’ açıklamasını yaptı.

Murat Başoğlu'nun açıklama yaptığı videoyu seyretmek için tıklayınız. 

Hande Bermek, Bodrum'da teknede öz yeğeni ile yakalanan Murat Başoğlu'ndan boşandıktan sonra ilk kez POSTA'dan Alev Gürsoy Cimin'e konuşmuştu.

Hande Bermek, boşanmalarının ardından, 1 Ekim’de Bodrum sahilde Murat Başoğlu ile çekilmiş fotoğrafına ilişkin soruya şu yanıtı verdi: "Bundan doğal ne olabilir ki? Biz o sabah Can’ı okul servisine birlikte verdik. Son dönemde buna çok dikkat ediyoruz. Can’a hiçbir şey yansıtmamaya uğraşıyoruz. Murat ile birlikte Can’a sevgi dolu günler yaşatıyoruz. Can’ı servise verdikten sonra bir-iki dakika denize baktık. Sonra Murat sahilde kaldı, ben eve girdim. Ne öpüştük ne de ele eleydik. Koruma falan da yoktu. Korumamız yok. Biz gerçekten boşandık. Bunun altını çizelim. Herkes biraz empati yapsın. Benim yerime kendini koysun. Linç etmeyi belki o zaman bırakırlar." 

Öte yandan Hande Bermek ve Murat Başoğlu'nun mal paylaşımı için boşandığı da iddia edilenler arasındaydı.

Sıradaki haber yükleniyor...