Mustafa Sandal: Çocuklarıma başka kadından kardeş istemem!

Popçu Mustafa Sandal, çok özel açıklamalarda bulundu

08 Temmuz 2019, Pazartesi 11:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçen yıl Emina Jahovic'ten boşanan Mustafa Sandal, Günaydın'dan Tuba Kalçık'a konuştu. Artık evlilik defterini kapattığını söyleyerek "Yaman ve Yavuz'a başka kadından kardeş istemiyorum. Artık aşk da aramıyorum, sevgi arıyorum" dedi.

Hiçbir zaman pop star olma derdim olmadı. Derdim iyi bir insan olarak örnek teşkil etmekti.

Bildiğim doğru hayatı yaşamak istedim.

Aile kurma, çocuk sahibi olma hayalim vardı. Bunu gerçekleştirdim.

Yaman ve Yavuz'u hiçbir şeye değişmem. Benim starım çocuklarım. Evliliğim de kariyerimi olumsuz etkilemedi açıkçası. Uzun bir yolculuğa çıktık Emina ile 14 sene birlikte olduk. Ve çok dostça ayrıldık.

Görüyoruz işte çok dramatik, kavgalı-dövüşlü ayrılıklar yaşanıyor. Çok yanlış görüntüler ve örnekler veriliyor topluma.

Bunların altında ego çatışması var.

Emina ile aramızdaki aşk bitmişti. İki yol vardı, ya hayatımıza dost olarak devam edecektik, ya da aynı evlilik içinde ayrı hayatlar yaşayacaktık, ki bu bize yakışmazdı.

Ayrılmaya karar verdik. Çok iyi arkadaşız şimdi. Sağlıklı olan bu. Nedir ayrılık sonrası nefret hali, nedir bu ego? Üç ay önce ölüp bittiğin insandan ayrılınca ölesiye öfke duymak da neyin nesi? Zamanını harcadığın bir insanı böyle öfkeyle hayatından çıkarmak çok yanlış ve sağlıklı bir ruh hali değil. Egolarından dolayı böyle yapıyorlar. Biz de Emina ile tartışıyorduk ama hiçbir zaman çocuklarımızın yanında sesimizi bile yükseltmedik.

'EMİNA EVLENMEK İSTERSE ONA DESTEK OLURUM'

'EMİNA EVLENMEK İSTERSE ONA DESTEK OLURUM'

Çocuklarımızı düşünerek dostça ayrıldık. Benim için önemli olan çocuklarım ve onların mutluluğu.

Emina benden yaşça küçük. Önünde uzun bir yolu var. Sevgiye layık bir insan. Eğer Emina evlenmek isterse ben ona her zaman destek olurum. Saygıyla da karşılarım.


Büyük konuşmak istemem ama benim aklımda ve kalbimde asla evlilik planı yok. Evliliği deneyimledim ve ben artık evlilik defterini kapattım. Yaman ve Yavuz'a başka bir kadından kardeş gelmesini istemiyorum. Ben artık aşk da aramıyorum. Aşk yerine sevgi arıyorum. Dostluk, paylaşım ve temelinde sevginin, saygının olduğu bir ilişki arıyorum artık.''

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Beren Saat'ten tatil pozu