Mustafa Sandal'dan eşi Emina'ya yasak: Müstehcen sahnelere izin yok

Mustafa Sandal'ın 9 yıllık eşi Emina Sandal ile kıskançlık yüzünden kavga ettiği ileri sürülmüştü. Mustafa Sandal dün ''Eşimi ne zaman kıskanacağımı tahlil edecek kafadayım. Açık sahne ve pozlara izin vermem'' dedi

A A

Mustafa Sandal ile 2008’de evlendiği Emina Sandal’ın şiddetli kavgaya tutuştuğu, çiftin boşanma noktasına geldiği iddia edilmişti.

Mustafa Sandal “Emina ile hiç kavga etmediğimizi söylersem yalan olur. Ama öyle şiddetli tartışma, ayrılık yok” dedi.

Popçu, “Eşiniz iç çamaşırı markasının mankenliğini yaptı. Kıskandınız mı?” sorusuna da şu cevabı verdi: “Eşimi nerede, ne zaman kıskanacağımı tahlil edecek kafadayım. Bazı şeyler de abartı olmamalı. Örneğin açık seçik sahnelere izin vermem.”

Düzgün fiziği ile dikkat çeken 2 çocuk annesi Emina Sandal (35), Sırbistan'ın ünlü bir iç giyim markasının mankenliğini yapmıştı.

Mustafa Sandal, POSTA'ya verdiği röportajda ''Karım çok zekidir, ne isterse yapabilir'' demiş ve eklemişti: ''Bizde anlamsız kıskançlıklar yok, her şey doğal akışında.''

Emina Sandal  ''Eşiniz kıskanmıyor mu?'' sorusunu şöyle cevaplamıştı: Mustafa çekilen her kareyi görüyor. Fotoğraflar onun onayından geçmeden yayınlanamaz.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Dilan Çiçek Deniz ile Aras Bulut İynemli'nin sahneleri olay yarattı