Müzede grup seks şoku!

Avusturya'nın başkenti Viyana'daki bir müzede devam eden 'seks projesi görenleri şoke ediyor

25 Şubat 2010, Perşembe 13:30
A A

Avusturya'nın başkenti Viyana'daki bir müzede devam eden 'sanat projesi', görenleri şoke ediyor. Secession Müzesi'ne gelen ziyaretçiler, ışıkların sönmesi ve ortalığı sessizliğin kaplamasıyla birlikte, gözlerine inanamayacakları sahnelerle karşılaşıyor. Müzenin orta yerinde deri giysili kadınlar grup seks yaparken, sağda solda öpüşen çiftler beliriyor ve müze adeta bir seks kulübüne dönüşüyor.

TEPKİLERE ALDIRMIYORLAR

'Sevgili değiştirme' fantazisinin ete kemiğe büründüğü projenin fikri, sanatçı Christoph Büchel'e ait... Sadece yetişkinlere açık olan bu 'kültürel seks' projesine siyasilerden tepkiler gelse de, kulüp yöneticilerinden Gabi Högler "İnsanlara mümkün olduğunca engellerinden kurtulmaları yönünde fırsat sunmak ve onlara bir swinger (sevgili değiştirenler) kulübünü izleyebilme şansı yaratmak istiyoruz" diyor.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.