Narcos 4. yeni sezon oyuncu kadrosu

Netflix, başrollerinde Michael Pena ve Diego Luna’ın yer aldığı Narcos: Mexico'nun ilk görüntüleri ve afişini yayınladı. Peki 4. yeni sezonun konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? İşte merak edilenler...

20 Temmuz 2018, Cuma 10:59
A A

Uyuşturucu dünyasının ve paranın izi yeni topraklarda sürmeye devam ediyor. Narcos: Mexico yeni bir Netflix orijinal dizisi olarak bu yıl gösterime girecek.

Geçtiğimiz yıl ilk üç sezonuna ev sahipliği yapan Kolombiya topraklarına veda eden Narcos, Narcos: Mexico ile rotayı Meksika’ya çeviriyor. Meksika’daki modern uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan dizi, birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikayesini konu alıyor. 1980'lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Felix Gallardo (Diego Luna), başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getirir.

Yeni bir görev için karısı ve oğlu ile birlikte Kaliforniya'dan Guadalajara'ya taşınan DEA ajanı Kiki Camarena (Michael Pena), kısa sürede bu görevin hayal ettiğinden çok daha zor olacağını anlar. Kiki, Felix hakkında istihbarat toplayıp kendini işine adadığı sırada meydana gelen gelen trajik olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatır.

Narcos: Mexico’nun yapımını Netflix için Gaumont Television üstlendi. Dizinin yürütücü yapımcılığında ise, aynı zamanda dizi sorumlusu olan Eric Newman’ın yanı sıra Jose Padilha, Doug Miro ve Carlo Bernard bulunuyor.

Diego Luna (Felix Gallardo)

Michael Pena (Kiki Camarena)

Alejandro Edda (Joaquin Chapo Guzman)

Clark Freeman (Ed Heath)

Joaquín Cosío (Ernesto-Fonseca Carillo)

Gerardo Taracena (Pablo Acosta)

Tessa Ia (Sofia Conesa)

Ernesto Alterio (Salvador Osuna Nava)

Horacio Garcia Rojas (Tomas Morlet)

Jackie Earle Haley (Jim Ferguson)

Matt Letscher (James Kuykendall)

Tenoch Huerta (Rafael Caro Quintero)

Yul Vazquez (John Gavin)

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.