NASA, UFO görüntülerini kesti iddiası

NASA, UFO görüntülerini kesti iddiası

Uluslararası Uzay İstasyonu'nun kameralarına takılan görüntülerden sonra NASA canlı yayını aniden kesti

29 Haziran 2015, Pazartesi 22:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Görüntülerde dünyadan üç cismin sırayla havalandığı görülüyor. Çok sayıda komplo teorisyeni Dünya’dan uzaya yükselen bu cisimlerin UFO olduğunu iddia etti. Teorisyenler uzaylıların dünyayı ziyaret ettiğine ilişkin iddiaların doğrulanmasına yönelik yeterli kanıt oluştuğunu da öne sürdü.

Görüntülerin kısa süre içinde video paylaşım sitelerinde yayınlanmasının ardından çok sayıda kişi yaşanan olaya ilişkin yorumlarını paylaştı. Kullanıcılardan biri cisimlerin havalanmasının ardından NASA'nın yayını kesmesini eleştirdi. Bir başka kullanıcıysa cisimlerin hareketinden uçan nesnelerin "çok yönlü uzay aracı" olduğunu öne sürdü.

startFlvPlayer_PostaV2("divFlvPlayer32608","32608","201506","32608-326658.jpg","1", "0","NASA'ya canlı yayını kestiren görüntüler");

NASA Görüntüleri doğrulamadı NASA görüntülere ilişkin resmi bir açıklama yapmadı. Ancak yayının kesilmesinin ardından "Lütfen bekleyin. Hürriyet'in haberine göre Yüksek Çözünürlüklü Yeryüzü Görüntüleme Sisteminde kameralar değişiyor yada Uluslararası Uzay İstasyonuyla geçici sinyal kaybı yaşanıyor olabilir." mesajı yayınlandı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hediye bilete piyango vurunca