Nascar sürücüsü yarış sırasında Tweet attı

Nascar sürücüsü yarış sırasında Tweet attı

ABD'nin en gözde spor dallarından Nascar sürücülerinden olan Brad Keselowski, yarış anında çektiği fotoğrafı Twitter'da paylaştı

02 Mart 2012, Cuma 15:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yurt dışında -özellikle ABD'de- en popüler sporlardan birisi NASCAR yarışlarıdır. Genelde oval bir pistte gerçekleştirilen heyecan dolu etkinlikte, yüksek hızdaki araçlar uzun süren turlar boyunca birinci gelebilmek için mücadele ederler. Nascar'ın bir türü olan Daytona 500 ise geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi. Fakat yarışta asıl ilgi çeken konu, otomobil sürücülerinden Brad Keselowski'nin, yarış sırasında araç içerisinden çektiği fotoğrafları Twitter'da yayınlaması oldu.

Yaklaşık 805 kilometre süren maratonda yaşanan bir kazayı anında görüntülemeyi başaran Keselowski, bunu direkt Twitter profiline koydu. Kısa sürede yüzlerce kez retweet edilen ileti sonrası ünlü ismin takipçi sayısı da yaklaşık 4 kat (şu sıralar yaklaşık 210.000) arttı.

Olay yerinden geçerken başka bir fotoğraf daha çeken sürücü bunu yine Twitter'da paylaştı. Keselowski her ne kadar bir süre güvenliği gözardı etse de, böylece mikro blog üzerinde belki de en ilginç an ve yerden içerik girilmiş oldu.

Daha fazlası için ShiftDelete.Net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2021'in en önemli gökyüzü olayı için geri sayım başladı! Etkisi ne kadar sürecek?