Nasıl güzel öpüşülür? Öpüşmenin püf noktaları

Ateşleyici bir ön sevişmenin en önemli unsuru öpüşmedir. Nasıl güzel öpüşülür?  Öpüşürken nelere dikkat etmeliyiz? İşte öpüşme teknikleri ve tutkulu bir öpüşmenin püf noktaları...  

28 Mart 2017, Salı 21:44
A A

Öpüşmek söz konusu olduğunda ilk dikkat etmeniz gereken şey dudaklarınızın pürüzsüz ve yumuşak olmasıdır. Dilinizi kullanmaya başlamadan önce mümkün olabildiğince dudaklarınızı temas ettirerek ısıtmanız gerekiyor. Havaya girmeye başladığınızda dilinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilinizin ucuyla hafif dokunuşlarla başlayın. Bu sırada seksi bir nefesle eşinizin dudaklarını serinletin. Hafif sürtünmeler heyecanı iki katına çıkaracaktır.

Parmaklarınızın dokunuşu dudaklarınızdan daha sert olacağı için parmaklarınızı kullanmak karşı tarafı heyecanlandırabilir. Eşinizin üst dudağında parmağınızı gezdirmeye başlayın. Alt dudağa geldiğinizde dudağını iki parmağınızla toplayın. Partnerinizin kafasını ani bir hareketle kendinize çekerek bu kez dudaklarınızla dudaklarını kavrayın.  

Seksi bir öpüşmede dudakların hareketleri kadar nefes de önemlidir. Nefesinizi bir ateşleyici olarak kullanmak istiyorsanız senkronize bir şekilde nefes alıp vermeye özen göstermelisiniz.  

Öpüşme sırasında dudaklarını veya boynunu dişlerinizin arasına alıp bırakabilirsiniz. Bu hareket onu çılgına çevirecek.

Fransız öpücüğü sırasında dilinizi iyi kullanmanız gerekiyor. Partnerinizin dudaklarını kavrayın. Dudaklarınızı hafifçe aralayarak dillerinizi birleştirin.  

Dilinizi dudaklarından biraz öteye götürmeye çekinmeyin. Partnerinizin ağzında yeni zevk noktaları keşfedin. 

Tenine yeterince yakın olduğunuzda çıkardığınız sesler titreşim etkisi yaratacaktır. Dudaklarınızı boynuna, çenesine, dudaklarına yaklaştırdığınızda çeşitli sesler çıkarın.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.