Nazlı Çarmıklı ve Murat Gezer Bodrum'da

Nişanlısı Mina Başaran'ın uçak kazasında ölümünden sonra hayata küsen Murat Gezer, mutluluğu sosyetik güzel Nazlı Çarmıklı'da buldu. İkili, balayında Bodrum'a gitti.

21 Haziran 2021, Pazartesi 11:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bekarlığa veda partisi yaptığı Dubai'den dönerken 11 Mart 2018 tarihinde İran'da özel uçaklarının düşmesi sonucu hayatını kaybeden Mina Başaran'ın eski nişanlısı Murat Gezer, 2.5 yıl süren yasını tamamladı. Normal hayatına dönen Gezer, kalbini kaptırdığı Nazlı Çarmıklı ile geçtiğimiz günlerde bir ömür mutluluğa 'evet' dedi. Yeni evlenen çift, balayı için gittikleri Bodrum'da görüntüledi.


Takvim gazetesinin haberine göre; Hebil Köy'de bulunan evlerinde kalan ikili, Yalıkavak'ta koya botla gelerek bir süre güneşlendi. Daha sonra Nazlı Hanım, denize atlayıp serinledi.

Sosyetik güzel, eşi Murat Gezer'e denizin içindeyken pozlar verdi. Murat Bey bir süre fotoğrafları çektikten sonra denize atlayarak, eşiyle beraber yüzdü.


Yeni evli çift, deniz keyfinin ardından birlikte bota çıktı. Görüntülendiklerinden habersiz olan ikilinin romantik anları objektiflere yansıdı.

Denizin içinde şakalaşan Nazlı Çarmıklı-Murat Gezer çifti, daha sonra botta sohbete daldı. Neşesi yerinde olan sosyetik güzel, eşinin dizlerinde uzun süre uyudu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Güzide Duran ve eşi Adnan Aksoy teknede aşka geldi