Nergis Kumbasar'dan kızı Yasmin Erbil'e: Ben bunun fotoğrafını çekip elimde tutayım...

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, sosyal medya hesabından yazdığı satırlarla annesi Nergis Kumbasar'ın yeni yaşını kutladı. Kumbasar'ın verdiği yanıt olay oldu.

18 Haziran 2020, Perşembe 14:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda annesine olan sevgisini her fırsatta gösteren ve sık aralıklarla annesine dair bir paylaşımda bulunan Yasmin Erbil, annesini yeni yaşını sosyal medyadan kutladı.

Yasmin Erbil, 57 yaşına giren annesi için şu satırları ele aldı:

İlk fotoğrafta benim yaşlarımdasın…hiç bu kadar iyi bir anne olacağını düşünür müydün acaba? Seni seviyorum bugünün ve her günün anlamı sensin ayrıca (arkadaşlarım hemen gülümseyecekler) ‘my mom said no’ Nergo böyledir. İyi ki annem iyi ki doğdun ve ben seni buldum

Nergis Kumbasar da kızının yazdıklarına kayıtsız kalmayarak yorum yaptı:

Aşkım benim için günümün en büyük hediyesi şu yazdıkların, seni çok çok çok seviyorum(sakın cevap olarak hayır ben çok çok oyununa girme akşama kadar sürer) Şu iyi anne kısmına gelirsek ben bunun fotosunu çekip elimde tutayım. Arada anne kız takışmalarımızda açar gösteririm sana. Allah'ım tüm annelere çocuklarıyla sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam versin.

Yasmin Erbil, sosyal medyada paylaştığı fotoğraftaki kırmızı mini elbisesi çok konuşulmuştu. Yasmin Erbil’in verdiği poza annesi, kırmızı kalp ve ateş emojileri koydu. Nergis Kumbasar daha önce kızı Yasmin’in paylaşımları ile ilgili sorulan soruya “Kızımın paylaşımlarına karışmıyorum” diye cevap vermişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Johnny Depp - Amber Heard davasında yeni iddia: Üçlü ilişki yaşıyorlardı