Neslican Tay ölümünün ikinci senesinde sevenleri tarafından anılıyor

Üç kez kanser hastalığını atlatan Neslican Tay, dördüncü kez yakalandığı kansere iki sene önce yenik düşmüştü. Kansere karşı verdiği mücadeleyle milyonların sevgisini kazanan Neslican Tay, ölümünün ikinci yılında sevenleri tarafından anılıyor.

20 Eylül 2021, Pazartesi 13:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İki sene önce kansere karşı verdiği mücadeleyi kaybeden Neslican Tay, umut dolu mücadelesiyle birçok hastaya örnek olmuştu. 

20 Eylül 2019 senesinde aniden fenalaşarak hastaneye kaldırılan Neslican Tay, yapılan bütün müdahalelere rağmen hayata gözlerini yummuştu. 

Neslican Tay’ın ölümünün ardından iki sene geçmesine rağmen sevenleri onu unutmadı. Birçok kullanıcı sosyal medyadan Neslican Tay’ı andı.

İşte o paylaşımlardan birkaçı;

"Neslican Tay'ı 20 Eylül 2019 yılında kaybettik. Onun mücadelesi herkese örnek oldu. Sen iyi bir insandın Neslican Tay..."

"Senden öğrendiklerimi ve seni asla unutmayacağım. İyi ki var oldun. İçimde her zaman bir iz bir parça olarak var olacaksın."

"Nasıl da kayıtsız gülüyorsun hayata öldüğünden haberi yok fotoğraflarının... Mücadeleni ve seni asla unutmayacağız."

'Belki kaybedeceğim ama savaşırken kaybedeceğim' Neslican Tay’ı vefatının yıl dönümünde rahmetle anıyorum."

'Tam olarak hayatımla uğraşırken insanların küçük ve aptal dertlerini büyütüp abartarak anlatmasına tahammül edemiyorum' Asla, seni ve mücadeleni unutmayacağız... Işıklar içinde uyu..."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Murat Dalkılıç arkasına bile bakmadan kaçtı!