Netflix' zam geldi! İşte Netflix'in zamlı fiyatları...

Netflix' zam geldi! İşte Netflix'in zamlı fiyatları...

Netflix ücretlerine zam haberi... Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de oldukça popüler olan dijital dizi ve film platformu Nexflix, üyelik ücretlerine yüzde 31 ile yüzde 50 arasında değişen zamlar uyguladı

04 Mart 2021, Perşembe 11:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Netflix'e zam geldi. Dijital dizi ve film izleme platformu Netflix abonelik ücretlerine zam yaptığını duyurdu. Netflix zammı Türkiye'deki kullanıcılar tarafından tepkiyle karşılandı. Kullanıcılar yapılan zam oranının çok yüksek olduğuna dair paylaşımlar yaptı.

ZAMLI NETFLİX FİYATLARI

Daha önce 17.99 TL temel paket 26.99 TL’ye, 

29.99 TL olan standart paket 40.99 TL’ye ve 

41.99 TL olan özel paket ise 54.99 TL’ye çıkarıldı.

NETFLİX'TEN AÇIKLAMA

Netflix sözcüsü konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Türkiye’deki içerik kütüphanemizi zenginleştirmek ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için üyelik ücretlerimizi güncelliyoruz. Bu değişiklikle birlikte, her yaşa ve zevke uygun yapımları üyelerimizin hayatına keyif katan bir eğlence deneyimiyle birlikte sunmaya devam edeceğiz. 4 Mart'tan itibaren hayata geçireceğimiz aylık ücretlerimizi şöyle şekillendirdik: Temel plan 26,99 TL, Standart plan 40,99 TL, Özel plan ise 54,99 TL. Her zaman olduğu gibi üyelerimiz kendileri için en uygun seçeneği sunduğumuz bu üç plan arasından tercih edebilecek” ifadelerini kullandı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Justin Bieber'ın elektrikli Rolls Royce aracının fiyatı 500 bin dolar