Neymar'ın partisine damga vuran Türk kızı!

Paris Saint Germain'de top koşturan ve sakatlığı nedeniyle uzun süredir sahalardan uzak kalan Brezilyalı yıldız futbolcu Neymar, 27'nci yaş gününü verdiği partiyle kutladı. Partiye damga vuran ise bir Türk kızı oldu

06 Şubat 2019, Çarşamba 09:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

5 Şubat'ta 27'nci yaşı için hafta sonu ailesi ve arkadaşlarıyla kutlama yapan Neymar'ın partisine birçok ünlü isim katıldı.


Kırmızı renk temalı bir partiye birçok futbolcu ve ünlü isim katılırken, o isimler arasında Türk model Elif Aksu da yer aldı.

İkilinin el ele fotoğraf vermesi dikkatlerden kaçmadı, görüntü sosyal medyada çok konuşuldu.

Adı, geçtiğimiz aylarda Brezilyalı futbolcuyla aşk dedikodularına karışan ünlü model Elif Aksu Neymar'ın doğum günü partisinin en çok dikkat çeken ismi oldu.

Türkiye, Elif Aksu'yu 2017 yılında İspanya'nın ünlü tatil merkezi İbiza’da karıştığı bir kazayla tanımıştı.

Aksu, uyuşturucu kullandıktan sonra sevgilisinin 600 bin dolar değerindeki Ferrari’si ile kaza yapmıştı.

Sonrasında ise özel jetle adadan kaçmaya çalıştığı ortaya çıkmıştı. 


Aksu, hem uyuşturucudan hem de ehliyetsiz araba kullanmaktan tutuklandı. Fakat kefaletle serbest bırakıldı.

Olayın Türkiye'de duyulması sonucu Elif Aksu'nun Instagram'daki takipçi sayısı 4'e katlanmıştı.

Aksu'nun şu anda Instagram'da 100 bini aşkın takipçisi bulunuyor.

Sakarya'nın merkez ilçesi Adapazarı'ndan Viyana’ya göç eden bir ailenin kızı olan Elif Aksu hayatını yurt dışında sürdürse de Türkiye'yi unutmuyor. Elif Aksu bayramda kuzenleriyle buluşmak için Sakarya'ya geliyor.

Elif Aksu'nun şöhretinin artmasındaki önemli noktalarından biri de 2013 yılında İngiliz müzik grubu The Wanted'ın We Own The Night isimli şarkısının klibinde boy göstermesiydi. Klipte cesur sahneleri olan Elif Aksu, şöhret basamaklarını hızla tırmandı.

Elif Aksu Neymar ile aynı reklamda boy göstermişti. İkili bir akıllı telefon markasının tanıtımı için kamera karşısına geçti. Reklamda Neymar'ın, Elif Aksu'nun peşinde koştuğu görülüyor. Bu reklam yayınlandıktan sosyal medyada da "Neymar'ı peşinden koşturan Türk kızı" gibi pek çok yorum yapıldı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER İspanya'da 'Gloria Fırtınası' sonrası kırmızı alarm verildi