Nez: Doktor değil NLP terapistiyim

2000'li yılların başlarında 'Sakın Ha!', 'Her Şey Boş' gibi şarkıları ve danslarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran şarkıcı Nez (42), Cihangir'de görüntülendi. Muhabirlerle konuşan Nez, NLP (Nörolinguistik Programlama) terapisti olarak sertifika aldığını söyledi.

08 Haziran 2021, Salı 09:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Pandemi döneminde yaşadığı değişim ve imaj değişikliğiyle gündem olan Nez, Cihangir'de objektiflere yansıdı. Gazetecilerle sohbet eden güzel şarkıcı, NLP terapistliğinden bahsetti.


Nez, "Kişilerin amaçlarına ulaşmalarını için nörolojik programlarını keşfetmelerini ve bunu kullanmalarını sağlamayı amaçlayan, bir psikolojik terapi anlayışı" olarak tanımlanan NLP terapisti olarak hizmet vermeye başladığını açıkladı.

Güzel şarkıcı, "NLP terapistiyim, sertifikamı Londra'dan aldım. Bu dönemde bunları yapmak insanlara şifa. Aslında müziği bırakmadık ama bırakmak durumunda kaldık, müzisyenler iki ya da üçüncü işlerini yapıyorlar..."


'MÜZİĞİ BIRAKMAK İSTEMEM'

'MÜZİĞİ BIRAKMAK İSTEMEM'

"Bunun için 15 yıl eğitimi aldım, profesyonel olarak yapıyorum, beş saatlik kursa gitmedim. Kaç yıldır üzerine çalışıyorum ve diplomamı aldım. Müziği mesleğimi asla bırakmak istemem ikisini bir arada götürmeyi tercih ederim" şeklinde konuştu.

Nez ayrıca şu dönemde çalışamayan sanatçı dostlarına ücretsiz hizmet vereceğini de sözlerine ekleyip şöyle devam etti:

"Kedi köpek fobisi, panik atak, sigarayı bırakmak isteyen, kilo vermek isteyen bir sürü insan var. Sanatla ilgilenen sanatçı dostlarıma bedava yapıyorum, para talep etmiyorum. Arayanlar oldu elimden geleni yapmaya çalışacağım. Doktor değil ama terapistim."


İNSANLARIN BEYNİNİ TEMİZLİYORUM!

İNSANLARIN BEYNİNİ TEMİZLİYORUM!

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda Cihangir'de görüntülenen Nez, "Ben artık farklı dallarda da eğitim alıyorum. Şu an mesela insanların beynini temizliyorum. Öyle şeyler..." açıklamasını yapmıştı.


'KADINLIK SADECE SAÇLA OLMAZ'

'KADINLIK SADECE SAÇLA OLMAZ'

Geçtiğimiz ay saçlarını kısaltarak sarıya boyatan şarkıcı, "Proje için saçlarımı kazıttım" derken, "Saçını kısaltan kadınların psikolojik sorunlar yaşıyor" anlayışına sert çıkmıştı.

Güzel şarkıcı, "Neden bir erkek saçını uzattığı zaman 'psikolojik sorunları var' demiyoruz da kadın kesince böyle konuşuluyor. Bence bunu kadınlar kendi kendini yapıyor. Benim erkek arkadaşım saçlarımı kestiğimde kafamdan öpüp, 'Muhteşem olmuşsun' dedi. Kadınlık sadece saçla olmaz." ifadelerini kullanmıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Melisa Şenolsun sevgilisi Umut Evirgen'i öpmeye doyamadı