Nihal Candan, vefat eden eski sevgilisi Hakan Boy hakkında konuştu

Nihal Candan, eski sevgilisi Hakan Boy’un vefatı sonrası ilk kez konuştu. 'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla hafızalarda yer edinen 25 yaşındaki genç kadın “Sayenizde haberdar” oldum dedi.

24 Nisan 2021, Cumartesi 08:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla ünlenen, sonrasında ise sosyal medyadan yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çeken Nihal Candan’ın eski sevgilisi Hakan Boy hayatını kaybetti. Hakan Boy'un eşi vefat haberini doğruladı. Hakan Boy'un eşi, "Çocuklarım Bilgan ve Belen'in babası, benim ise 24 yıllık yol arkadaşım Hakan Boy hakkın rahmetine kavuşmuştur. Huzur içinde uyusun" dedi.


'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla hafızalarda yer edinen Nihal Candan’ın sevgilisi Hakan Boy, Ağustos 2020'de intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi. Boy, uzun süredir bitkisel hayattaydı. Hakan Boy'un geçtiğimiz yıl balkonda düştükten sonra bir türlü iyileşemediği öğrenildi.

'HABERİM YOKTU'

'HABERİM YOKTU'

Geçtiğimiz yıllarda Hakan Boy ile kısa süreli aşk yaşayan ünlü fenomen Nihal Candan, eski sevgilisinin vefatı sonrası Snob Magazin'e konuştu. Candan, "Haberim yoktu. Sizin sayenizde haberdar oldum. Allah rahmet eylesin" ifadelerini kullandı.


'YASAK İLİİŞKİ' İDDİALARI

'YASAK İLİİŞKİ' İDDİALARI

Sevgilisi Hakan Boy’un evli olduğunun ortaya çıkmasından sonra fenomen yarışmacı, 'yasak ilişki' iddialarıyla gündeme geldi. Zor günler yaşadığını belirten Candan, “Öncelikle beğenirler ya da beğenmezler ama benim uzun süre vakit geçirdiğim kalben ve ruhen gönül bağımın olduğu bir insan hastanede hayat mücadelesi veriyor. Ben bir suçlu gibi sürekli açıklama yapmak zorunda kalıyorum” dedi.

'HAKAN’IN EŞİYLE TANIŞTIM'

'HAKAN’IN EŞİYLE TANIŞTIM'

Nihal Candan, sevgilisi Hakan Boy’un eşi ve ailesiyle sıklıkla zaman geçirdiğini vurguladı. Candan, “Hakan’ın çocuklarıyla ve ailesiyle vakit geçiren bir insandım. Herkesin görebileceği bir mecrada ailesi memleketlerinde beni ve ekibimi ağırladı. Aylar öncesinde yayınlanan bir videomuz var. Bir önceki rahatsızlığı için eşi ve ben bir araya gelip Hakan’ı doktora götürdük. Çünkü orada çocuklarının babasını düşünen bir anne vardı. Aynı arabada gittik. Kendisi bizi aldı. Çok detaya girmek istemiyorum ama 7/24 vakit geçirdiğim, bekar gibi yaşayan, beni paylaşmaktan çekinmeyen ve bütün ailesinin haberi olduğu bir ilişki bu” dedi.

'İNTİHAR OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM'

'İNTİHAR OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM'

Hakan Boy’un ayrılık nedeniyle intihara teşebbüs ettiğinin konuşulmasına çok üzüldüğünü belirten Candan, “40 yaşında yetişkin bir adamdan bahsediyoruz. Liseli gibi haber yapmak doğru değil. Evet birbirimize çok bağlıydık. Ben defalarca ayrılmaya çalıştım ve o akışta barışıyordum. İntihar olduğunu düşünmüyorum. Ben onu öyle tanımıyorum. İki çocuğu var ve çocuklarına düşkün bir adam” ifadelerini kullandı.

'ŞU AN BABAM BENİMLE KONUŞMUYOR'

'ŞU AN BABAM BENİMLE KONUŞMUYOR'

Sevgilisi Hakan Boy’un boşanma sürecinin uzamasının ailesini etkilediğini belirten Candan, gözyaşlarına hakim olmadı. Babasının duruma tepki gösterdiğini ifade eden Candan, "Benim gönül bağım vardı onunla. İlk ilişkim diyebilirim. İlk kez bu kadar ait hissettiğim, değer verdiğim ve değer gördüğüm...İnsanlardan rica ediyorum. Çünkü bu süreçte anılarım ve o zamanki yaşadığım duygularım çok önemli. Bir bekleyişteyiz çünkü iyi haber bekliyorum. Bunu insanların elimden almasına izin vermeyeceğim. Ben çok güzel bir şeyler yaşadım. Evet bitti. Şu an gelinen noktada ailem, namusum, şerefim söz konusu. Şu an babam benimle konuşmuyor” dedi.

GÜNLERCE KONUŞULAN OLAY GECE!

GÜNLERCE KONUŞULAN OLAY GECE!

2017 yılında; Murat Boz ve Eser Yenenler, Bahar–Nihal Candan kardeşler ve Özge Bitmez ile gece eğlenmeye gitmişti. Önce bir mekanda eğlenen grup, ardından Yenenler’in evine geçmişti.


O dönem Aslı Enver ile aşk yaşayan Murat Boz, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, haberlerin görüldüğü gibi olmadığını orada kalabalık bir grupla eğlendiklerini belirtmişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Erhan Güleryüz: Yarın koronavirüs aşısı olacağım