Nilperi Şahinkaya: 4 aydır beraberiz

Oyuncu Nilperi Şahinkaya ile heykel sanatçısı Emre Yusufi, önceki gün Bebek’te el ele görüntülendi. Çift, 4 aydır birlikte olduklarını söyledi

26 Eylül 2019, Perşembe 08:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Nilperi Şahinkaya ile Emre Yusufi, önceki akşam Bebek’te yürüyüş yaparken objektife takıldı. Genç oyuncu ile ünlü heykeltıraş, flaşlar patlayınca kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı.

'ÇOK MUTLUYUZ'

'ÇOK MUTLUYUZ'

Çift, sonrasında durup muhabirlere poz verdi. Nilperi Şahinkaya, ne zamandır birlikte oldukları sorusunu “Yaklaşık dört aydır. Çok da mutluyuz” diye yanıtladı.


NİLPERİ ŞAHİNKAYA KİMDİR?

NİLPERİ ŞAHİNKAYA KİMDİR?

Nilperi Şahinkaya, 23 Şubat 1988 tarihinde Senegal’in baş şehri Dakar’da doğdu. Babası diplomat, annesi de bir dönem Dışişleri Bakanlığı’nda uzman olarak çalıştı.

DEDESİ İSTEDİ

DEDESİ İSTEDİ

Babası diplomat olduğu için Senegal’de doğdu, ailesi adının Nil olmasını istedi, dedesi ise gördüğü bir rüya sonrası “Adında mutlaka peri olsun” dedi. Nilperi çıktı ortaya!

Çocukluğunda birçok ülke ve şehir gezdi; 3 sene Duseldorf, 4 sene Paris, 4 sene Bern, 15 yaşında anne ve babası boşanınca annesiyle Türkiye’ye geldi.

Eğitim hayatına Paris'te başladı ve Paris’te Charles de Gaulle ilkokulundan 1997 yılında mezun oldu. Üniversiteyi ise Ankara’da Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinde tamamladı. Almanca, Fransızca, İtalyanca, İngilizce bilmektedir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kim Kardashian, corona virüs mağdurlarına 1 milyon dolar bağışlayacak