Nurgül Yeşilçay: Aşıkken çok gülerim

Fox TV'de yayınlanan Kefaret dizisinde rol alan Nurgül Yeşilçay, MAG Nisan sayısına konuk oldu. Nurgül Yeşilçay "Ben aşıkken çok gülerim. Bıcır bıcır olurum. Bir enerji gelir" dedi.

01 Nisan 2021, Perşembe 11:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oyunculuğun yüzde sekseninin zeka olduğunu belirten oyuncu, “Mantık ve algıların açık olması çok önemli. Bir karakteri yaratırken dedektif gibi bağlantılar kurmak gerekiyor ve etrafında olan her şeyden, herkesten haberdar olmak gerekiyor” diye konuştu. 

FOX TV ekranlarında yayınlanan Kefaret dizisinde güçlü bir karakteri canlandıran Yeşilçay, Zeynep karakterinin kendi ayakları üzerinde durduğu zamanlardaki halini çok beğendiğini de belirtti. 

Aşık olunca çok güldüğünü söyleyen güzel oyuncu, “Ben aşıkken çok gülerim. Bıcır bıcır olurum. Bir enerji gelir. Asansörle çıkmam merdivenle çıkarım” diye konuştu. Güçlü kadın olgusuna ilişkin de önemli açıklamalarda bulunan Yeşilçay, “Türkiye herhangi bir yerden çok başka bir yer. Ana tanrıça inancının doğduğu yer. Hep güçlü kadınlara ev sahipliği yapmış bir coğrafya” diye konuştu.

Nurgül Yeşilçay ayrıca "Bizim ideal kadınlara değil, özgür yaşayan kadınlara ihtiyacımız var. Kadının gücünü ortaya koyan, dünyayı sarsan hatta saran bir görüş bizim topraklarımızdan çıkar. Oyunculuğun yüzde sekseni zeka." dedi.  

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Esra Ceyhan'ın son halini görenler tanımakta zorlandı!