Nurgül Yeşilçay'ın nikah tarihini astroloji belirleyecek

Oyuncu Nurgül Yeşilçay, yapımcı sevgilisi Necati Kocabay’la pandemi nedeniyle ertelediği nikah tarihi hakkında konuştu. Yeşilçay'ın izleyeceği yöntem ise şaşırttı.

25 Ocak 2021, Pazartesi 08:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Nurgül Yeşilçay, yapımcı sevgilisi Necati Kocabay’la pandemi nedeniyle ertelediği nikah tarihi hakkında açıklama yaptı.

Oyuncu, “Pandemi biterse yazın düşünüyoruz. Kesin bir tarih yok. Ama geçenlerde astrolog Hande Kazanova ve Dinçer Güner’in programına konuk oldum, orada tarih verdiler. O zaman dilimine bakacağım” dedi.

Öte yandan geçtiğimiz hafta Exxen'de yayınlanan “Astrolojik Şifreler” programına konuk olan Yeşilçay, hayatının dönüm noktasının yapımcı sevgilisi Necati Kocabay’la tanışması olduğunu da itiraf etmişti.


'En çok dikkatimi çeken kibar olmasıydı'

'En çok dikkatimi çeken kibar olmasıydı'

Yeşilçay, “Hayatımı N.Ö. ve N.S. diye ayırmamız lazım öncelikle. Eniştenizden önce ve sonra. Necati’den önce çok daha karmaşık ilişkiler yaşıyordum. 40 yaşına geldiğimde mutfakta tek başımaydım ve dedim ki, yapmayacağım, böyle saçma sapan ilişkiler yaşamak istemiyorum. Sonra Necati ile tanıştım. Bir arkadaşımız tanıştırdı. En çok dikkatimi çeken kibar olmasıydı" dedi.

'Kendimi ilk defa evliliğe hazır hissediyorum'

'Kendimi ilk defa evliliğe hazır hissediyorum'

Necati Kocabay’ın yalnızlığını giderdiğini belirten Yeşilçay, “İlk defa Necati’den bir şeyler isteyebiliyorum. İnsanın her şeyi tek başına halletmeye çalışması çok ağır bir yük. Şimdi Necati’den bir şeyler isteyebilmek benim yalnızlığımı giderdi. Kendimi ilk defa evliliğe hazır hissediyorum” diye konuştu.

Öte yandan 2004 yılında kendisi gibi oyuncu Cem Özer ile nikah masasına oturan Nurgül Yeşilçay, 2010'da eşinden boşanmıştı. Güzel oyuncunun bu evliliğinden Osman Nejat adında bir oğlu var.


Corona virüsten dolayı set dışında evden çıkmadığını belirten Yeşilçay, “Pandemi bizi bitirdi. Sıkıldık işte, bir an önce normale döneriz inşallah” diye konuştu.


Selim Bayraktar, Hazal Türesan ve Aytaç Uşun’la başrolünü paylaştığı Exxen'de yayınlanan ‘Vahşi Şeyler’ dizisinde yer alan oyuncu, “Çok çalışıyorum. Evden işe işten eve” dedi. Yeşilçay, ayrıca Fox TV'de yayınlanan 'Kefaret' adlı dizide de başrol oynuyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tuğba Özerk, Neslihan Atagül'e seslendi: O hastalıkla 12 yıldır boğuşuyorum