Nusret Gökçe'den büyük jest! 25 bin kişiye hediye dağıttı

Nusret Gökçe, 'Bundan sonra olan, olmayana verecek' mottosuyla 25 bin ihtiyaç sahibine beyaz eşyadan gitara kadar çeşitli hediyeler dağıttı.

29 Mayıs 2020, Cuma 11:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hürriyet Gazetesi'nden Mehmet Üstündağ'ın, "Bundan Sonra Olan Olmayana Verecek" başlıklı yazısı şöyle:

Kısa zamanda büyük servet kazanan ve birçok sanatçıdan daha popüler olan, adını bir dünya markası haline getiren Nusret’in patronu Nusret Gökçe, kazandıklarını paylaşmaya devam ediyor!


Kadınlar Günü’nde yaptığı etkinlikle 14 bin 500 kadını restoranlarında ağırlayan Nusret Gökçe’ye, o günün maliyeti 8.5 milyon lira olmuştu.


'Bundan sonra olan, olmayana verecek' mottosuyla yardımlarına devam eden Gökçe, bu kez de ramazan ayı vesilesiyle önceden belirlenen 25 bin ihtiyaç sahibine beyaz eşyadan gitara kadar çeşitli hediyeler dağıttı.


Gökçe’nin imzaladığı hediyeler, şirketin kamyonuyla servis edildi. Ben de Nusret Gökçe’yi arayarak hem tebrik ettim hem de ihtiyaç sahiplerini nasıl seçtiklerini sordum.


Sosyal medyadan cep numarasını yayınlayan Nusret, istenen ihtiyaçları not etmiş. Ardından 25 bin kişinin hediyelerini temin ederek onlara ulaştırmış.


Nusret’i hem başarısından dolayı hem de alçakgönüllülüğünden ötürü tebrik ediyorum.


ABD'li TV yıldızı Kim Kardashian, geçtiğimiz aylarda yaptığı bir paylaşımda evine lahmacun sipariş etmiş ve lahmacunu 'Ermeni pizzası' olarak tanıtmıştı. Demet Akalın ve Ebru Polat başta olmak üzere birçok ünlü, Kardashian'ın paylaşımına cevap vermişti.


Sosyete etçisi Nusret Gökçe de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dünyaca ünlü yıldıza tepki göstermişti.


Etiler'deki restoranında lahmacun yaptığı anları yayınlayan Nusret, Kardashian'ı etiketleyerek göndermede bulunmuştu. Corona virüs salgını tedbirleri kapsamında restoranları kapanan Nusret, paket servise başlamıştı.Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cem Yılmaz villasını 2 milyon dolara satıyor