Nusret takipçilerini geçmişe götürdü

İngiltere'de açtığı restoranının yüksek fiyatlarıyla ve sık sık Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen Nusret takipçilerini geçmişe götürdü.

02 Aralık 2021, Perşembe 11:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Nusret Gökçe, 'Salt Bae' (tuzlama) hareketiyle dünya çapında adını duyurmayı başardı. Sonrasında ünü ülke sınırlarını aşan Nusret Gökçe, yaptığı iş dışında sıra dışı sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. ABD, Dubai, İngiltere ve Yunanistan'da da restoranları bulunan Nusret, yaptığı son paylaşımına ''Leblebi Kaya Darıca'' notunu ekledi. Instagram'da 40 milyon takipçisi olan Nusret, 23 yıl önce çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Nusret'in 23 yıl önce çekilen karesine kısa sürede yüz binlerce beğeni geldi.


Instagram'daki paylaşımlarıyla dünya çapında etkileşim alan Nusret, son videosunda hayranlarına İngilizce seslendi. Nusret paylaşımında, "Londra hakkında bir şeyler söylemek istiyorum. Londra her zaman benim büyük rüyamdı. Londra'yı çok seviyorum, çok farklı ve tıpkı bir altına benziyor" dedi.

'İNGİLİZCEM NEREDEYSE BİR İNGİLİZ GİBİ'

'İNGİLİZCEM NEREDEYSE BİR İNGİLİZ GİBİ'

Nusret, "İngilizcen nasıl?" sorusuna ise "İngilizcem neredeyse bir İngiliz gibi" yanıtını verdi. Ünlü işletmecinin İngilizce konuştuğu anlar sosyal medyada gündem oldu.


Fenomen işletmeci, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından çıraklık yıllarında çekilen bir fotoğrafını yayınlamıştı. Nusret, takipçilerinin geçmişe götürdüğü kareye düştüğü notla dikkat çekmişti.

Instagram'da 39.4 milyon takipçisi bulunan Gökçe, Instagram paylaşımına, "Uzaya ilk restaurantı ben açacağım bak sonra demedi demeyin" notunu düşerek, yeni hedefini açıklamıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Rachel Araz Kiresepi dehşet anlarını yaşadı