O da baba bu da baba

Biri 5 yıl boyunca 2 öz kızına tecavüz etti. Diğeri kurt saldırısına uğrayan küçük kızını ölüm pahasına kurtardı. İşte birbirine zıt iki baba portresi...

26 Ağustos 2009, Çarşamba 15:06
A A
O da baba bu da baba

Mesut Işık - Turgay İpek / DHA

Gebze’de oturan A.K. adlı kadın, kızları 22 yaşındaki N.K. ve 20 yaşındaki T.K. ile birlikte geçen cumartesi polise giderek eşi Ramazan K.’den şikayetçi oldu. Annenin anlattığına göre Ramazan K. (47), eşi A.K.’yi bıçakla tehdit ediyor ve kızlarını yatağına göndermesini istiyordu.

SOKAĞA ATIYORDU

Ramazan K., eşi ve kızları kendisine karşı koymaya kalktığında çıplak halde gece sokağa atıyordu. Anne ile kızları bu nedenle defalarca geceyi, çıplak halde kömürlükte geçirdi. Anne A.K. “Bu işkenceye artık dayanamıyoruz” deyince polis eve gidip Ramazan K.’yi gözaltına aldı.

SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Ramazan K. suçunu itiraf etti. Evin büyük kızı N.K.’nin bu tecavüzler sonucu 4 yıl önce hamile kaldığı, ölü doğan bebeğin de Ramazan K.’nin baskısıyla bahçeye gömüldüğü belirlendi. N. K.’nin şu anda babasından yine hamile olduğu ortaya çıktı. Ramazan K. tutuklanıp hapse atıldı.

TEK KİŞİLİK HÜCREDE

Ramazan K., dün sabah Gebze Cezaevi’nde kaldığı tek kişilik hücresinde yatak çarşafı ile asılı halde bulundu. Savcıya göre bu bir intihar. Ancak cezaevlerinde aile üyelerine ya da çocuklara tecavüz edenleri diğer mahkumların çeşitli şekillerde cezalandırdığı biliniyor. 

KIZINI KUDUZ KURTTAN KURTARDI

Erzincan’ın Bahçeyazı Heybeli ve Çatalarmut köylerinde geçen hafta sonu 3’ü çocuk 13 kişi 2 kurdun saldırısına uğradı. Kurtlardan biri köylülerce öldürüldü ve kuduz olduğu anlaşıldı. Bu saldırıda yaralananlardan ikisi Erol Polat ile 7 yaşındaki kızı Sinem Polat’tı. Aile, Çatalarmut köyünde hafta sonu tatilini geçiriyordu. Sinem evin 10 metre ötesinde oynarken kurtlar saldırdı.

KURDA SOPAYLA VURMAK PARA ETMEDİ

Kızının çığlıklarını duyan babanın gördüğü manzara şuydu: Bir kurt kızının başını dişleri arasına almış, parçalamak üzereydi. Baba, kurda önce sopayla defalarca vurdu ama başarılı olamadı. Sonra elini kurdun ağzına soktu. Kurt, birkaç parmağını parçaladı. Sonunda nefessiz kalan kurt, Sinem’i bıraktı ve kaçtı. Sinem babası sayesinde mutlak bir ölümden kurtuldu.

 

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.