O maden ocağı 3-4 ay içinde açılacak

Manisa'da AK Parti'den milletvekili seçilen Selçuk Özdağ, Recai Berber, Uğur Aydemir, İsmail Bilen ve Murat Baybatur, Soma'daki seçmene teşekkür etmek için ziyaretler düzenledi. Özdağ, 301 madencinin öldüğü facianın meydana geldiği Eynez ocağının 3-4 ay içinde emniyet tedbirlerinin alınmasında sonra açılacağını söyledi

06 Kasım 2015, Cuma 16:56
A A
O maden ocağı 3-4 ay içinde açılacak

Manisa’da milletvekili sayısını 5’e çıkaran AK Partililer, Soma İlçesi’nde düzenledikleri ziyaretlerde kendilerine destek verenlere teşekkür etti.

AK Partili milletvekilleri Selçuk Özdağ, Recai Berber, Uğur Aydemir, İsmail Bilen ve Murat Baybatur’a AK Partili Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Soma İlçe Başkanı Şeref Kavruk, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyeleri de eşlik etti.

Soma’da şehir turu attıktan sonra AK Parti İlçe Lokali’nde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, "Muhalefet bu seçimleri bizim kazanmamız için elinden geleni yaptı. Ne var ki oturmakla ve çene çalmakla seçim kazanılmaz. Bizler şimdiye kadar ne yaptıysak Türkiye ve vatandaşımız için yaptık.

13 yıllık süre içersinde yapamadıklarımızı şimdi tamamlayacağız. Bu seçimlerde HDP’ye de verdiğimiz ’İnsanları öldürmeyin’ mesajını seçmen tekrarladı" dedi.

Selçuk Özdağ 13 Mayıs’ ta maden faciasının olduğu Eynez ocağının da 3-4 ay içinde emniyet tedbirlerinin alınmasında sonra açılacağını belirtti.

Şevket YILMAZ / DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Antalya'da YÖK protestosuna polis müdahalesi