'O para haram zıkkım olsun'

Geçtiğimiz aylarda 'Bülent Bey' ifadesini kullandığı için Bülent Ersoy ile karşı karşıya gelen Mustafa Topaloğlu, bu kez katıldığı televiyon programında Diva'ya ateş püskürdü

19 Kasım 2013, Salı 15:14
A A

Geçtiğimiz aylarda 'Bülent Bey' ifadesini kullandığı için Bülent Ersoy ile karşı karşıya gelen Mustafa Topaloğlu, bu kez katıldığı televiyon programında Diva'ya ateş püskürdü.

Tahir Sarıkaya'nın sunuculuğunu üstlendiği 'Uyan Türkiyem' programına telefonla bağlanan Mustafa Topaloğlu yeni albümünü tanıttı.

Topaloğlu, konuşmasının sonuna geldiği sırada sunucu Sarıkaya'nın 'Bülent Ersoy'a pantolon yakışmış mı' sorusuyla çılgına döndü.

Ersoy ile arasındaki tartışmayı hatırlatan Mustafa Topaloğlu "Ben onun ismini ağzıma almak istemiyorum. Madem ki sordun, soruna cevap vereyim. Onu sevenlere saygım sonsuz ama benim için öyle bir insan yok." dedi.

Mustafa Topaloğlu, sunucunun ' Bülent Ersoy ile aranız açık mı' sorusuna ise " Beni dava etti. 17 bin TL para ödedim. 'Önünü kestiler' dedim diye. Kesmediler mi önünü kardeşim? O günlerde bunun yasağı geldi. Sahneye çıkamadı. Bir espri tarafından anlasak... bir de doğru tarafından anlasak. Hakim benim hakkımda karar vermiş. Dava sonunda 17 bin TL ara ödedim. Haram zıkkım olsun." sözleriyle yanıt verdi.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.