'O Ses Türkiye' şampiyonu Emre Sertkaya aradığı aşkı buldu

Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu 'O Ses Türkiye' yarışmasında 2016 yılında mücadele eden ve jüri üyesi Athena Gökhan'ın ile şampiyonluk ipini göğüsleyen Emre Sertkaya'dan ilan-ı aşk...

21 Aralık 2019, Cumartesi 14:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

İki yıldır Paniz Yaghoubi ile birlikte olan Emre Sertkaya, aşkını Instagram'da ilan etti. Fransa'ya giden Sertkaya, yayınladığı fotoğrafların altına romantik bir not düştü.

'Bana ayna olduğun için teşekkür ederim sevgilim'

'Bana ayna olduğun için teşekkür ederim sevgilim'

"Bizi tanıyanlar gurur duyacaklardır sanırım bu fotoğraflardan. İki yıl boyunca kurduğumuz hayaller birer birer, tahmin ettiğimizden mükemmel gerçekleşiyor. Her şeyden önce bana ayna olduğun için teşekkür ederim sevgilim."


Emre Sertkaya, şampiyon olduğu yıl verdiği röportajda, 'O Ses Türkiye'ye katılma hikayesini şu sözlerle anlatmıştı: 


"Çevrem sürekli 'Emre yarışmaya katıl' diyordu. Beş sezon bekledim, çünkü bir şeylere hazır olmadığımın bilincindeydim. 'Ben kötüyüm, başarılı olamayacağım' fikri değildi kafamdan geçen ama bu kadar büyük bir kitleye sahip olmanın bir çok konuda beni yanlış bir yerlere çekebileceğini düşündüm. "


'Şu ana kadar yaşadığım bütün dipleri müzik için yaşadım'

'Şu ana kadar yaşadığım bütün dipleri müzik için yaşadım'

"Her zaman sıfırdan başlayan bir Emre olmayı tercih ettim. Kendimce dipleri yaşadım, deneyimledim. Kendimi buldum dediğim anda yarışmaya katıldım."


"Şu ana kadar yaşadığım bütün dipleri müzik için yaşadım. Ben eğitimsizim. Müzik adına hiçbir eğitim almadım. Ailemin desteği hep arkamdaydı. Onu hep içimde hissettim. Ailemi inanılmaz özlemiştim. Çeyrek finalde büyük bir patlama yaşadım. Annemin sevdiği bir şarkıyı söyledim, o an tutamadım zaten kendimi."


'Sarılıp birbirimize hüngür hüngür ağladık'

'Sarılıp birbirimize hüngür hüngür ağladık'

"Finalde tamamen teslimiyet modundaydım. Hiç heyecanım yoktu. Sonuçlar açıklanmadan bir kaç dakika önce mavi odaya annem geldi. Bana verilen destekleri anlattı. Sosyal medyadaki mesajları, edilen duaları söyledi. Sarılıp birbirimize hüngür hüngür ağladık. O an birincilik falan umurumda değildi, o duyguyu yaşamak yetti bana. Adım açıklandığında hem stüdyodaki, hem de ekran başındaki insanların sevgisini hissettim. Herkesten Allah razı olsun."

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Müge Boz'dan kızı Vina'yla paylaşım