Oğluna uyuşturucu satan adamı bıçakladı

İstanbul Şişli’de bir kadın, oğluna uyuşturucu sattığını ileri sürerek bir adamı omzundan bıçakladı

22 Temmuz 2018, Pazar 19:55
A A
ŞÜPHELENİP TAKİP ETTİ

ŞÜPHELENİP TAKİP ETTİ

Akşam saatlerinde Şişli'de bir kadın, oğlunun uyuşturucu maddesi kullandığından şüphelenip oğlunu takip etmeye başladı. Tedirgin anne takip sırasında oğlunun bir adamla uyuşturucu ticareti yaptığını gördü. 


ADAM KAÇMAYA BAŞLADI

ADAM KAÇMAYA BAŞLADI

Öfkeli anne, uyuşturucu sattığı iddia edilen adamı çantasından çıkarttığı bıçakla omzundan yaraladı. Yaralanan adam, korkarak kaçmaya başladı. 

Kaçan adamı yaklaşık 300 metre kovalayan anne bir iş merkezinde sıkıştırdı. Çevredeki olaya müdahale etmesi üzerine uyuşturucu satıcısı olduğu belirtilen şüpheli, annenin elinden kurtuldu. 

Yaralanan adam hastaneye kaldırılırken, anne ve çocuk ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. 

Olayı şahit olan Dinçer Dilek isimli kişi olay anını böyle anlattı: Kadın karşıdan adamı kovalayarak geliyordu, şurada bir adam vardı kaçan adamı yumruklayarak durdurdu. Sonradan abla geldi ona bıçak salladı. O oradan kalktı tekrar koşarak geldi bu tarafa, daha sonra burada bir adam onu içeri aldı.

Kadın burada 'Çocuğumu zehirledi, başka annelerin çocuklarını zehirlemesin' diye ağlıyordu. Ama abla burada ona iki tane bıçak salladı” dedi. 

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 


Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.