Oğlunu bayıltarak dilenen vicdansız baba böyle yakalandı

Oğlunu bayıltarak dilenen vicdansız baba böyle yakalandı

İstanbul Beyoğlu'nda, ilaçla uyuttuğu iddia edilen oğlunu ellerinde taşıyarak saatlerce dilenen Suriyeli, zabıta ekipleri tarafından yakalandı

13 Şubat 2017, Pazartesi 10:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İstanbul Taksim Meydanı’nda oğlunu ilaçla uyuşturduğu iddia edilen Suriyeli Muhammet K., onu ellerinde taşıyarak saatlerce dilendirdi.

Beyoğlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından oğlunu dilendirirken yakalanan baba, kendisinin ve çocuğunun hasta olduğunu iddia ederek serbest bırakmalarını istedi.


EKİPLER İSYAN ETTİ: SEN NASIL BİR BABASIN


Hasta numarası yapan babanın çocuğunu bu şekilde dilendirmesi üzerine ekipler, “Sen nasıl bir babasın çocuğunu duygu sömürüsüne alet ederek dileniyorsun. Bu çocuğa hap mı verip uyuşturuyorsun karda kışta hareket ettirmeden dilendiriyorsun. Nasıl bir vicdanın var. Çocuğun ateşi var bu çocuğa ne veriyorsun” diyerek babaya tepki gösterdi.HASTANEDE DE TAŞKINLIK ÇIKARDI


Hasta olduğunu söylemesi üzerine oğluyla birlikte muayene için Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülen baba, burada da taşkınlık çıkarttı.Suriyeli adamın dilendiği yerde, bir kadının sırtında çuvalı ve arkasındaki plastik kasalarla ekmek parası için mücadele vermesi de kameralara yansıdı.

İşte o görüntülerİHA


 
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER TBMM Başkanı Şentop'tan İsrail'e tepki: Devlet terörüdür