Oğuzhan'a Arsenal engeli!

Oğuzhan'a Arsenal engeli!

Arsenal, 24 yaşındaki yıldızın bir sonraki satışında yüzde 30’luk pay hakkından vazgeçmesi için 1 milyon Euro teklif eden siyah-beyazlı yönetimi, Ada’ya davet etti. Kartal, yapılacak pazarlıkta istediğini alırsa, Ozi’nin yeni sözleşmesini hemen duyuracak

16 Ağustos 2017, Çarşamba 11:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Türkiye, Beşiktaş'ın Oğuzhan Özyakup ile 5 yıl için prensipte anlaşmış olmasına rağmen, neden hala resmi imzayı attırmadığını merak ediyordu.

Beşiktaş'ın, 24 yaşındaki yıldızın Arsenal'in elindeki yüzde 30'luk satış hakkını almak istiyor. Bunun için İngiliz kulübüne 1 milyon Euro teklif eden Beşiktaş yönetimine sonunda beklediği yanıt geldi.
 

İNGİLTERE'YE DAVET


Gönderdikleri mesajda Oğuzhan'ın çok özel bir futbolcu olduğunu vurgulayan Arsenal yetkilileri, "Ona çok değer veriyoruz. Eğer Oğuzhan'ın bizdeki yüzde 30'luk satış hakkını almak istiyorsanız İngiltere'ye gelin görüşelim" ifadesini kullandı. Beşiktaş yönetiminin bu hafta İngiltere'ye gidip Oğuzhan için masaya oturması bekleniyor. Beşiktaş, Ozi'yi 2013'te 500 bin Euro'ya alırken, Arsenal'e bir sonraki satıştan yüzde 30'luk pay vermeyi kabul etti. Oyuncunun sözleşmesi yenilense bile bu hak kaybolmuyor.

(Sabah)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pfizer ve BioNTech, olimpiyatlara katılacak atletlere aşı sağlayacak