Oje rengine göre kişilik analiziniz

Favori renklerimizin kişiliğimizi yansıttığı bilinen bir gerçek. Peki, sıklıkla tercih ettiğiniz oje renklerinin kişiliğiniz hakkında ipuçları verdiğini biliyor muydunuz? İşte oje rengine göre karakter özellikleri...

23 Kasım 2018, Cuma 13:27 Son Güncelleme:
A A
PEMBE

PEMBE

Kadınsılığın cazibesini seviyor ama içinizdeki küçük kız çocuğunu dinlemekten de vazgeçemiyorsunuz. Romantizm sizden sorulur. Sakinliğinizle dikkat çekiyorsunuz.

KIRMIZI-BORDO

KIRMIZI-BORDO

Spot ışıkları altında duran kişi her zaman siz olmalısınız. Tüm gözlerin size çevrilmesine bayılıyor, bunu çok da iyi başarıyorsunuz. Maceracı, cesur ve enerjik bir yapınız var.

FRANSIZ MANİKÜRÜ

FRANSIZ MANİKÜRÜ

Güzellik anlayışınızın temeli zarif olmaktan geçiyor. Doğallığı seviyorsunuz ancak silik görünmek asla size göre değil. Denge sizin göbek adınız.

MAVİ

MAVİ

Cesursunuz ama çok fazla ön planda olmaktan da hoşlanmıyorsunuz. Sorumluluk sahibi bir yapıya sahipsiniz. Seyahat etmeyi, yeni yerler keşfetmeyi seviyorsunuz. 

SİYAH

SİYAH

İnsanların sizin hakkınızda her şeyi bilmesini istemiyor, gizemli olmaya bayılıyorsunuz. Sürprizler yaparak insanları şaşırtmak tam size göre. Eğlenceli bir yapınız var.

DESENLİ OJELER

DESENLİ OJELER

Anı yaşamak sizin için çok önemli. Geleceği çok fazla düşünmüyor, yaşamın tadını çıkarmaya bakıyorsunuz. İletişiminiz kuvvetli.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Terleme sorunuyla başa çıkmanın yolları