Oktay Kaynarca'dan 'EDHO' açıklaması! Devam edecek mi?

Geçen akşam bir ödül törenine katılan Oktay Kaynarca, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin devam edip etmeyeceği hakkında açıklamada bulundu.

14 Kasım 2021, Pazar 10:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Türk dünyasında kültürel ve sanatsal iş birliğinin artırılması amacıyla düzenlenen 'Korkut Ata Türk Dünyası Film Festivali', 13 ülkeden 100’ün üzerinde yapımcı, oyuncu, yönetmen ve sinema profesyonelini İstanbul’da buluşturdu. Düzenlenen törende ödül veren taraf olan Oktay Kaynarca, keyifli halleri ile dikkat çekti. Düzenlenen törene katılan Türkiye'nin başarılı isimleri, kırmızı halıda boy gösterdi. Özcan Deniz, Oktay Kaynarca, Fahriye Evcen, Barış Arduç ve Tuba Ünsal gibi isimler geceye katıldı.


Oktay Kaynarca, "Çok güzel ve muhteşem bir tören oldu, içeride çok güzel bir hava vardı. Türk dünyası olunca zaten her şey çok güzelleşiyor, sanat ile olsa da Türk Dünyasının bir araya getirmek çok güzel bir fikir. 100 milyonlarca Türkün bir araya gelip muhteşem bir şey yaratabileceği beni çok heyecanlandırıyor, umarım daha güzel işlerde bir araya geliriz" dedi.

'CEVAP VERME YETKİM YOK'

'CEVAP VERME YETKİM YOK'

Rol aldığı 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin yayından kalkması hakkındaki sorulara yanıt veren Kaynarca, "Arkadaşlar bana sormayın, gerçekten benim cevap verme yetkim ve bilgim yok. Bunun cevabını ben veremem, şu anda çekim yok, çekilmeyeceği ve devam etmeyeceği bilgisine sahibiz. Yayın probleminde oyuncular veya çalışanlarla alakalı bir durum yok" dedi.


VEDA ETTİ

VEDA ETTİ

Geçtiğimiz hafta 200'üncü bölümüyle ekranlara dönmesi beklenen 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisi, ani bir kararla yayından kaldırılmış, başrol oyuncusu Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla izleyicilere veda etmişti.

Kaynarca, paylaşımında; “At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir” Cengiz Han....'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim" demişti.

Oyuncu, sözlerine, "Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşça kalın" diye devam etmişti.


'MASUMLAR APARTMANI' İDDİASI

'MASUMLAR APARTMANI' İDDİASI

Bunun üzerine yeni sezonunda kadrosunda bir takım değişikliklere gidilen 'Masumlar Apartmanı' dizisine Oktay Kaynarca'nın da dahil olacağı iddia edildi. Bu iddiaların ardından sessizliğini bozan usta oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile 'Masumlar Apartmanı'nda oynayıp oynamayacağı konusuna açıklık getirdi.


Kaynarca, açıklamasında; "Kopyala yapıştırcılara, tıklanma simsarlarına, uydurukçu sosyal medyacılara, bilmemnecilere itibar etmeyin. Bir projeye falan dahil olduğum yok. Benim haberimi benden" ifadelerini kullandı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin haberleri (14 Kasım 2021)