Okul zamanı çekilen fotoğraflarıyla 'vay be' dedirten ünlüler

İşte ekranlardaki hallerine alışık olduğumuz ünlü isimlerin, en bizden halleriyle 'vay be' dedirten okul yılları fotoğrafları...

15 Eylül 2017, Cuma 07:50 Son Güncelleme:
A A

Oyuncu Özge Borak, yeni eğitim öğretim yılı için çocuklara başarılar diledi ve takipçilerini kendi çocukluğuna götürdü: "Ne severdim, siyahtı bizim önlükler..."

Özge Borak

Ufak Tefek Cinayetler'de Serhan karakterini canlandıran Mert Fırat'ın Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde okurken çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı.

Öğretmeni tarafından paylaşılan fotoğrafta, kep takan Mert Fırat'ın uzun sakalı ve uzun saçlı hali gözlerden kaçmadı.

İşte o 24 ünlüden biri de bu fotoğrafta soldan 2. öğrenci. Belki tanıyanlar çıkmıştır. Haftaiçi her gün TV ekranlarına çıkıyor ve milyonlarca hayrana sahip Esra Erol!

Sevilen şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun lise yıllarına ait fotoğrafı ortaya çıktı.

Üstelik fotoğrafta, yakın dostları Zeynep Beşerler ve Esra Eron da bulunuyor. (Soldan sağa)

Cansu Taşkın

Cansu Taşkın

İlkokul eğitimini memleketi Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde alan Murat Boz'un 11 yaşındaki mezuniyet yıllığı ortaya çıktı.

Eğitiminin ilk dört senesini TED Koleji'nde tamamlayan şarkıcı için arkadaşlarının, ''Gara, Guru, Löpçük'' lakabı taktıkları ortaya çıktı. (Milliyet)

Şarkıları ile milyonların gönlünde taht kuran Şebnem Ferah, ilkokulu Yalova Öğretmen Yusuf Ziya İlkokulu'nda okudu. Bu yıllarda çekilen bir fotoğraf ise yıllar sonra sosyal paylaşım sitesine düştü. Sanatçının 1972 yılında çekilen fotoğrafında okul numarasının ise 59 olduğu görülüyor.

Çağatay Ulusoy'un, Halkalı Ticaret Meslek Lisesi'nde okuduğu yıllarda Cansel Elçin ile çektirdiği bir fotoğraf.

Seda Sayan

Gülben Ergen

Serenay Sarıkaya

Beren Saat

Pelin Akil

Bülent Ersoy

Hülya Avşar

Hülya Avşar

Pelin Karahan

Mahsun Kırmızıgül

Teoman

Yılmaz Erdoğan

Şevval Sam (Solda)

Yaşar (Soldan dördüncü)

Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say, Adana konserinde bir sürpriz ile karşılaştı. İlkokul arkadaşı Zeynep, sanatçının ilkokul birinci sınıftaki günlüğünü yolladı. Say, bu fotoğrafı sosyal medya hesabından; "Adana konserime gelen ilkokul arkadaşım Zeynep bakın ne yollamış Bu fotoğraf ilkokul1; 40 yıl önce" notuyla paylaştı.

Bengü

Sıradaki haber yükleniyor...