Olcay Kutluca, “3. Göz” gösterisi ile hayvanlar için sahnede

Olcay Kutluca, “3. Göz” gösterisi ile hayvanlar için sahnede

Ünlü illüzyonist ve mentalist Olcay Kutluca, 2020 yılının en iyi şovu olmaya aday bir gösteriye hazırlanıyor. “3. Göz” adlı gösterisi ile sınırları zorlayan Olcay Kutluca, gösterinin gelirini hayvanlara bağışlayacak. Bu anlamlı gecede Özge Özder, Sinan Güleryüz, Elif Şadoğlu ve Mansur Ark da yer alacak.

13 Şubat 2020, Perşembe 14:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Türkiye’nin “en iyi korku sihirbazı ve en iyi mentalisti” ödülünün sahibi Olcay Kutluca, “3. Göz” gösterisi ile illüzyon meraklılarını yine cezbedecek. Profilo Kültür Merkezinde 15 Mart Pazar günü saat 20.00’de sahne alacak olan Olcay Kutluca; telepati, telekinezi, hipnoz, levitasyon ve astralseyahat gibi gösterilerle hayrette bırakacak. Öte yandan, 2020 yılının en iyi şovu olmaya aday gösterinin geliri hayvanlar için bağışlanacak.

Olcay Kutluca kimdir?

Olcay Kutluca, 1991 yılında Amasya’da dünyaya geldi. İllüzyona başlamasında çocukluk yıllarında okulunda yapılanbir illüzyon gösterisi etkili oldu. 

Televizyon programları ve kültür merkezlerinde yaptığı gösterilerle tanınan ünlü mentalist, illüzyon alanında Türkiye’nin en iyisi olduğunu kanıtlayarak, 2018-2019 yıllarında “en iyi korku sihirbazı” ve “en iyi mentalist” ödüllerine layık görüldü. “3. Göz” isimli illüzyon gösterisi de,şimdiden “2020 yılının en iyi gösterisi” olmaya aday gösterildi.

Olcay Kutluca, halen düşünce okuma, tahmin etme, telekinezi, hipnoz, tehlike ve gerilim içeren mental gösteriler yapıyor.Ünlü illüzyonist, tehlikeli bir deneme yaparak Rekorlar Kitabına girmeyi hedefliyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dünyanın en meşhur 10 parkı