'Ölürse bir daha gelir'

Kasasını aşan içi karton dolu 34 UK 4869 plakalı bir kamyonet ve kartonların üstünde oturan bir kadın trafikte seyir halinde görüntülendi

06 Aralık 2012, Perşembe 22:34
A A
'Ölürse bir daha gelir'

Şişli’de karton dolu bir kamyonetin üstünde oturan kadın kendi ve başkalarının hayatını tehlikeye attı. Kamyonet üstündeki kadın ve kamyonet sürücüsü olayı görüntüleyen muhabire tepki gösterdi. Kamyonet sürücüsü, muhabirin "Tehlikeli değil mi? İleride polis çevirmesi var" sorusuna ’Çevirme olsun, önemli değil. Ölürse bir daha gelir’ yanıtını verdi.

Şişli’nin en işlek caddelerinden biri olan ve Mecidiyeköy’e bağlanan Halasgargazi Caddesi’nde akşam saatlerinde insan hayatının ne kadar ucuz olduğunu gösteren görüntüler vardı.Kasasını aşan içi karton dolu 34 UK 4869 plakalı bir kamyonet ve kartonların üstünde oturan bir kadın trafikte seyir halinde görüntülendi. Kendi ve başkalarının hayatını tehlikeye atan kamyonet sürücüsü ve üzerindeki kişi bu durumu görüntülemek isteyen muhabire tepki gösterdi. Kamyonet üzerindeki kadın tehlikeli değil mi? Sorusuna, ’ Tehlikeli değil, düşmem evim yakın’ cevabını verdi. Kamyonet sürücüsü de, kamyonet üstündeki kadın için ’ Ölürse bir daha gelir’ cevabını verdi. Kamyonet daha sonra ara sokaklarda izini kaybettirdi.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...