On Numara çekiliş sonuçları açıklandı: 10 Ağustos On Numara kazandıran numaralar

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı: 10 Ağustos On Numara kazandıran numaralar

Sisal Şans, Milli Piyango'nun yeni döneminin ikinci On Numara çekilişi bu akşam canlı yayınla gerçekleştirildi. Kazandıran şanslı numaralar belli oldu.

10 Ağustos 2020, Pazartesi 18:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Merakla beklenen On Numara çekilişi sona erdi. Kazandıran şanslı numralar belli oldu.

On Numara'da geçen hafta 140 bin 427 lira bu haftaya devretmişti. Canlı yayın millipiyangoonline.com'dan her pazartesi akşamı saat 20.00'de takip edilebilir.

10 Ağustos On Numara kazandıran numaralar

On Numara nasıl oynanır?

1 ile 80 numara arasından 22 numara çekilip, bu 22 numara arasından 10 adet numaranın bilinmesine dayanan bir oyun olan On Numara’da 10 numara bilenler, 9 numara bilenler, 8 numara bilenler, 7 numara bilenler, 6 numara bilenler ve hiç bilmeyenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler, kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de On Numara oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği On Numara’da her kolonun fiyatı ise 2 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye Milli Piyango Online adresinden ulaşmak mümkün.

On Numara çekilişi canlı yayınlanıyor

Yeni dönemde On Numara çekilişi de canlı olarak yayınlanacak. Noter huzurunda yapılacak çekilişlerde son teknoloji kullanılıyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

On Numara sonuçları nasıl kazandırır?

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.

Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İzmir’deki orman yangını kontrol altına alındı