Ona aşık olduğunun 13 kanıtı

Aşk ayaklarımızı yerden keser. Midemizde kelebekler uçuşturur. Bunların hepsini aşk belirtisi olarak görüyoruz. Peki ya bunlar olmuyor diye aşık olduğunun farkında değilsen? İşte hayatının erkeğine ya da kadınına kör kötük aşık olduğunu kanıtlayan 13 işaret.

30 Aralık 2019, Pazartesi 13:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kör kütük aşık olduğunun 13 kanıtı

Kör kütük aşık olduğunun 13 kanıtı

Romantizm ve randevular söz konusu olduğunda, bizden daha fazla insan için düşme eğilimindeyiz. Birini sevdiğimizi düşünüyor olsak da, aşık olup olmadığımızı anlamak bizi hep karmaşalara sürükler.

Aşık olduğunu düşünüyorsan, ancak tam olarak emin değilsen doğru yere geldin. Zaman ayırmaya uğraşmadığın insanlardan farklı olarak, bu özel kişiye karşı hissettiğin şeylerin ne olduğunun farkına varacaksın. Aşk iki kişiyi kapsar ve üzerinden geçeceğimiz işaretlerden sende de varsa eğer, o özel kişiyi asla kaybetmemeye çalış.

İşte kör kütük aşık olduğunun 13 kanıtı.

1-Büyük kararlar söz konusu olduğunda birbirinizi dikkate alırsınız

Büyük bir şeyin tartışılması gerektiğinde, sen ve partnerin birlikte oturup birlikte konuşursunuz. Yapmak istediğin şeyi hemen yapmazsın, önce sevdiğin kişiyi dikkate alırsın. İkinizin yaptığı her şey diğerini etkiler ve bu yüzden bu çok önemlidir.

2-Birbirinizle kaliteli zaman geçirirsiniz

İkiniz de özgürsünüz ve birlikte vakit geçirerek eğleniyorsunuz. Sahip olduğunuz zamandan en iyi şekilde yararlanıyorsunuz çünkü yarının asla vaat edilmediğini biliyorsunuz. Paylaştığımız her gün gerçekten hatırlamaya değer bir gün.

3-İkiniz de birbirinizle açıkça konuşmakta özgürsünüz

Sen ve partnerin ortaya çıkan her şey hakkında birbirinizle konuşmakta özgürsünüz. Birbirinizin etrafındaki cam kırıklarında yürümek zorunda değilsiniz ve başka kimseyle konuşmadığınız şeyler hakkında bile konuşabilirsiniz. Olabildiğince yakınsın.

4-Sorgusuz sualsiz birbirinize güvenirsiniz

Her şeyden önce birbirinize güveniyorsunuz.Partnerinin ne yaptığını veya nerede olduğunu merak etmene gerek yok. İkiniz de aynı kafadasınız ve kötü bir şey olursa, haber edeceğini biliyorsun.

5-Birbirinize nezaketle davranırsınız

Aşk söz konusu olduğunda, zor anlarda bile kibar olmaya istekli olmalısın. Birbirinize nezaketle davranmak, en kötü anlarda büyümenizi sağlar. Sana nasıl davranılmasını istiyorsan, partnerine de öyle davranmalısın.

6-Her birinizin kendi hayatı var

Sevdiğinle zaman geçirmenin yanı sıra, kendi hayatının da olduğunu ve kendi sevdiğin şeyleri de yapman gerektiğini bilirsin.

İkiniz de tüm zamanınızı birlikte geçirmiyorsunuz çünkü herkesin yalnız zaman geçirmeye ihtiyacı olduğunu biliyorsunuz. Dışarı çıkıp eğlenebilir ve birbirlerine güvenebileceğinizi bilirsiniz. Kıskançlık size engel olamaz.


7-Gelecekten bahsedersiniz ve birlikte plan yaparsınız

İkiniz gelecek hakkında konuştuğunuzda, ikinizin de ayrı ayrı değil birlikte nerede olacağınızdan bahsedersiniz. Hem gelecek yıllar için planlar yaparsınız, hem de işleri gerçek yapacak şekilde tartışabilirsiniz.

8- Her ikiniz için de önemli olan insanlarla yakın olabilirsiniz

Siz ve eşiniz, birlikte olduğunuz için önem verdiğiniz kişileri hayatınızdan çıkaramazsınız. Her ikinizin de yakın arkadaşları ve ailesi var. Bu süre içinde ikiniz de birbirinizin önemli parçaları haline gelirsiniz ve birlikte yol alırsınız.

9-Tartışmaları birlikte çözersiniz

Tartıştığınızda, her zaman oturmak ve eldeki problemleri çözmek için zaman ayırırsınız.

Karşılaştığınız sorunları çözmeye çalışıyorsunuz çünkü geleceğinize önem veriyorsunuz. Kimsenin üzgün hissetmediğinden ve hiç kimsenin kırgın olarak yatağa gitmediğinden emin olmak istersiniz.10-Birbirinizi gerçekten diğer insanların anlayamayacağı düzeyde anlayabilirsiniz

İkiniz de her şey hakkında birbirinizle konuşabilirsiniz. İletişimde birbirinizi başka hiç kimsenin yapamayacağı bir seviyeye getirirsiniz. İkiniz arasında çok gerçek bir bağlantı var.

11-Herkesin hata yapabileceğini ve diğerini affetmesi gerektiğini biliyorsunuz

Sevgi söz konusu olduğunda hepimiz zaman zaman affetmeye ve unutmaya istekli olmalıyız. Bu mantık içindeyse ve bazı şeyler genel olarak affedilemez olsa da hepimiz hata yaparız. Bazen affetmek ilerlemenin tek yoludur ve işlerin uzun vadede devam etmesi söz konusu olduğunda bu durum çok önemlidir.

12- Birbirinize savunmasız taraflarınızı gösterebilirsiniz

Birbirinize karşı çok ham ve duygusalsınız. Bir şey sizi rahatsız ettiğinde, partneriniz ağlayacağınız omuzunuzdur. Başkasına gidemediğiniz zaman birbirinize gidiyorsunuz.

13-Birlikteyken güvende hissedersiniz

Sevgilinizle birlikteyken kendinizi tamamen güvende hissedersiniz. Aşık olduğunuz zaman böyle olmalıdır. Sınırda ve gergin hissetmemelisiniz, kabul edildiğinizi ve önemsendiğinizi bilmelisiniz.

posta.com.tr

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bir yalancıyla yüzleşmek: Sevgilimin yalanını yakaladım, ne yapmalıyım?